מתיחת בטן – מה את חייבת לדעת על זה? 

נשים רבות שעברו לידות לא מרוצות כשהן מביטות במראה. אין איך להפוך את זה: הגוף משתנה אחרי היריון ולידה. מצד שני, האם אנחנו חייבות להשלים עם המציאות כפי שהיא? או שאולי, בעזרת טיפולים רפואיים שונים, בכל זאת אפשר יהיה לעשות משהו בנידון? אם גם את, כמו הרבה מאוד נשים אחרות, מוטרדת מהבטן שלך, כדאי שתדעי שמתיחה של הבטן יכולה לעשות את העבודה. מתיחת בטן זה טיפול רפואי שלא במקרה הפך להיות נפוץ מאוד בשנים האחרונות, שכן מדובר על עניין שמטריד הרבה מאוד נשים ברחבי העולם כולו. לכן, אם הפתרון כבר קיים, למה שלא תעשו בו שימוש? 

איך לבחור מרפאה לטיפול כמו מתיחת בטן? 

מה שהרבה פעמים נשים מפספסות כשהן חושבות על מתיחת בטן, זה שאומנם מדובר על טיפול נפוץ, אך מצד שני, לא בכל מרפאה כדאי לעבור אותו. לכן בהחלט יש מקום לעצור ולבחון את הדברים. זה ברור שאם את חושבת ברצינות על מתיחה של הבטן, תרצי לפנות אל מרפאה מוכרת ורצינית, ותרצי לדעת שאת בידיים טובות. לכן חשוב לברר כל פיסת מידע אודות המקום שאליו את מגיעה. איך נראית המרפאה? ומי יעשה לך את הטיפול בפועל? האם יש מקום ציוד מקצועי מתקדם ביותר? והאם שומרים במרפאה על כללי היגיינה? 

כמה עולים טיפולים מהסוג הזה? 

זה לא משנה אם את חושבת על מתיחה של הבטן או שאת רוצה לעבור פרוצדורות רפואיות אחרות. מה שבטוח זה שתרצי גם לדעת לאיזו הוצאה כלכלית את נכנסת וכמה זה יכול לעלות לך. האם באמת נדמה לך שבמידה ותבחרי רופא שגובה מחירים מופקעים על מתיחת בטן זה אומר שהתוצאה תהיה יותר יפה או דומה למה שאת מצפה? כדאי שתזכרי שזה לא תמיד כך. לא תמיד חובה לשלם מחירים מאוד גבוהים כדי לדעת שבסופו של דבר את בוחרת ברופא מוצלחת. למעשה, יש מקום גם להשוות מחירים וגם לקרוא מספר חוות דעת כדי להבין איפה מחכה לך רופא מקצועי שבאמת תוכלי לסמוך עליו.