שימורים לכלבים

שימורים לכלבים

שימורים לכלבים

סוגי שימורים

שימורים לכלבים תמצאו בטעמים שונים, החל מטעם ברווז, עוף ותפוחי אדמה וכלה בטעם דגים, בטטה או כבש. גם טעם חזיר ופילה הם טעמים שתמצאו בקשת המבחר של השימורים, ובין יתר האטרקציות תמצאו גם שימורים לכלבים דלי קלריות. מי אמר שדיאטה מיועדת רק לבני האדם?

טעמים שונים של שימורים

מן הטעמים שתמצאו בתוך שימורים לכלבים תגלו בשר אמיתי וטעמים של נתחי עוף, נתחי טלה, נתחי סלמון, עגל, הודו, פטה בקר, פטה עוף גזר, תפוח עץ, אפונה  ועוד, כמו כן תמצאו שימורי מזון מלא טבעוני לכלבים שזקוקים לתזונה טבעונית מטעמי בריאות.

ב של קופסאות שימורים ומעדני גורמה לכלבים, בצורת פטה או חתיכות, לגורים קטנים וכלבים מבוגרים שמתקשים לאכול מזון יבש או סתם לכלבים שרוצים להתפנק עם מעדן טוב.

למה כדאי לקנות שימורים לכלב שלכם?

השימורים יכולים להיות הפינוקים שהם קינוחים אחרי כל ארוחה של מזון יבש בריא. כשאתם מפנקים את הכלב שלכם אתם מסבים לו אושר אמיתי. הוא יוקיר לכם תודה, ואתם, אחרי הכל, תמשיכו לזכור שכלב הוא כמו תינוק, ולכן כל פינוק הוא בונוס עבורו וסיפוק קטן עבורכם.  שימורים מכילים בשר אמיתי ולכן הם אטרקטיביים עבור כל כלב וכלבה. הם תוספת מעולה למזון היבש שאכל הכלב שלכם, ומהווה גיוון בטעמים. אתם יכולים לקנות שימורים לכלבים בטעמי בשר שונים ולבחון את תגובת הכלב למוצר החדש.

למה עוד יכולים לשמש השימורים?

כיוון ששימורים הם תוספת טעימה, הכלב שלכם יחכה להם בשקיקה. אתם יכולים להשתמש בשימורים כטריגר לאלף אותו או לשחק איתו. תגרמו לו להתאמן על דברים שחשוב לכם שהוא ישלוט בהם ובכל פעם שהוא יבצע את מה שאתם רוצים תוכלו להביא לו כפרס שימורים למאכל. כדאי ללמד את הכלב להגיב לשמו, לשבת, לגשת, להישאר, ללכת למקומו, לעזוב, לא להיכנס ללא רשות, לתת יד, לנופף לשלום, לחכות, ללכת אחורה, להתגלגל, לסגור מגירה וכל דבר אטרקטיבי אחר שתמצאו לנכון. בתמורה לכל הצלחה, יקבל  הכלב הממושמע את הפרס – שימורים לכלבים בטעמים מגוונים.

Uncategorized בריאות דיור מוגן ובתי אבות ירושה צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צילום רנטגן
היום בדיקת רנטגן הפכה לעניין שבשגרה. מדובר בבדיקה קצרה ובלתי פולשנית אשר מאפשרת לרופא לקבל תמונה...
קרא עוד »
דצמ 26, 2017
איך לאתר עורך דין ביטוח לאומי בבאר שבע מומלץ?
חוקי הביטוח לאומי מורכבים מאוד ואף דינאמיים ומשתנים ויש צורך להכירם. חוקים אלו נוגעים, בין היתר,...
קרא עוד »
ינו 03, 2021
ניווט בנוף של בחירת ציוד כושר: מדריך המומחים שלך
בנוף המתפתח במהירות של בריאות וכושר, בחירת הציוד הנכון היא צעד מכריע ביצירת משטר אימון מוצלח. בין אם...
קרא עוד »
ספט 22, 2023