תביעות סיעוד

תביעות סיעוד

תביעות סיעוד

הגשת תביעות סיעוד על ידי עורך דין היא תכונה חשובה מאד בהגנה המשפטית שלכם בתחום הבריאות. אם יש לכם פוליסת בריאות או תאונות אישיות, היא עשויה להבטיח לכם גדולות ונצורות במקרה של אסון רפואי, חלילה, ואפילו של פגיעה סיעודית במדרג בינוני ומעלה. בפועל, צריך שיקרה הרבה מאד בשביל לראות איזושהי הטבה רפואית מחברת הביטוח, וגם זה בדרך כלל לא מספיק. האם זה עניין של לדון את עצמנו מראש למשהו שלא עובד כשורה, מערכת עולם הביטוח הבריאותי והסיעודי הישראלי? אולי, אבל ניתן להגדיל את המענה שתקבלו מעולם זה באמצעות משרד עורכי דין המתמחה בהגשת תביעות סיעוד.

בחינת כל מקרה לגופו והגעה לתוצאות משפטיות לטובתכם

משרד עורכי דין תביעות סיעוד יבחן את המקרה שבעטיו הוגבלתם בתנועתכם ובבריאותכם ויפסוק האם על חברת הביטוח לשפות אתכם. כמובן שזו לא פסיקה רשמית אלא רק חיווי דעת שהוא מספק לכם. על מנת להפוך זאת לפסיקה ברת-קיימא ניתן להגיש תביעה באמצעות צוות המשרד. היא מוגשת על ידי חוות דעת משפטית ורפואית המציגה שהמגבלה שלכם מצריכה אישור רפואי להפחית בהיקף העבודה ובמקביל, לקבל מענה סיעודי הולם לחזרה לשגרה מלאה.

ניסיון בניהול משפטי תביעות סיעוד

משרד עורכי דין תביעות סיעוד מתמחה היטב בטענות חברות הביטוח נגד מתן מענה סיעודי לנזקקים. במשרד עורכי דין זה ניתן יהיה לקבל זיכוי עבורכם מחברת הביטוח כדין. המשרד יגבש את חוות הדעת המשפטית שלו על פי העובדות וידלה רשימה של נזקים שעשויים להתהוות לכם. בהתאם לכך, הוא ידרוש שיפוי נדרש שייענה, בסבירות גבוהה ביותר, באופן חיובי על ידי צוות הגבייה בחברת הביטוח בה אתם מבוטחים.

גיבוש חוות דעת מוצקה ואיתנה

חוות הדעת המשפטית שתוגש על ידי משרד עורכי דין תביעות סיעוד תתבסס על מצבכם הרפואי והסיעודי ויינתן לו תימוכין על ידי מומחים רפואיים וסיעודיים. חוות דעת זו תהיה ממש מחייבת לאור ההמלצות שיירשמו בה. השופטים יהיו חייבים להתייחס אליה במלוא הרצינות ולתת לכם את המענה הנדרש להשלמת תביעת הסיעוד שלכם כדי להחלים מנגע, פצע או מחלה משביתה.

עם משרד תביעות סיעוד הפוליסה תתחיל לפעול לטובתכם

מכירים את ההרגשה שביטוח בריאות היא בסך הכל יציאת ידי חובה וכמוהו גם ביטוח תאונות אישיות, כשבפועל החשש הוא שתיתקלו בחומות ביורוקרטיה במידה ותסתבכו? זה לא צריך להיות כך. עם משרד עורכי דין תביעות סיעוד ניתן להשיב את האמון בין הצדדים ולהעניק לכם בדיוק את המענה הנדרש עבור מצבכם הרפואי והסיעודי. בהתאם לכך, הביטוח יתפקד כמשהו שמבטח אתכם ולא כאמצעי ביורוקרטי המהווה עוד נקודה בדרך לחזון גדול מזה שלכם. עם תביעות סיעוד, אתם מהווים את מרכז העניינים ואתם הם אלו שיקבלו את הטיפול ההולם ביותר. חשוב להגיש תביעה עם חוות דעת מנומקת ומלומדת להשלמת המלאכה.