כל המידע על תפקידו של עורך דין לצוואה וירושה

עורך דין לצוואה וירושה

דיני צוואות וירושות הינו אחד התחומים העדינים ביותר בהם מתעסק עורך דין. הם משלבים בתוכם ענייני משפחה לא פשוטים בתקופה רגישה מאוד וכן ענייני כספים אשר מהווים אף הם נושא רגיש בפני עצמם. על כן, העורך דין אשר תבחרו לעסוק בתיק מעין זה צריך להיות אמנם מקצועי אך גם רגיש, אנושי ומכיל על מנת שיצליח להיכנס לעובי הקורה מבלי לגעת מידי בעצבים החשופים של המשפחה. 

ויכוחים לגבי ירושה וכספים קורים גם במשפחות הכי טובות ולכן אנשים רבים נוטים לכתוב עוד בחייהם צוואות או צווי ירושה על מנת למנוע חיכוכים עתידיים בין הצאצאים שלהם. אך קיימים גם מקרים בהם לא נערכה צוואה או שגם הצוואה אשר נותרה אינה נראית קבילה בעיני חלק מהיורשים ולכן הדברים מובילים לוויכוחים רבים ולעיתים אף לבית המשפט. במקרים מעין אלו רצוי להיעזר בשירותיו של ניר אביבי עורך דין לצוואות וירושות!

עורך דין לצוואה וירושה יספק לכם מענה זריז בהוצאת צו ירושה. במידה ולא נשארה צוואה וכאשר כל בני המשפחה מסכימים יחד על היורשים כל מה שעורך הדין צריך לעשות הוא להגיש את המסמכים הנחוצים להוצאת צו ירושה ובכך לסיים את הסוגייה.

אך קיימים גם מצבים מעט פחות פשוטים בהם גם במידה וישנה צוואה כתובה ומוכנה חלק מהיורשים אינם מוכנים לקבל אותה ומערערים עליה בפני בית המשפט. תפקידו של עורך הדין הינו לזהות ולברר האם הצוואה אכן קבילה, האם ישנה האפשרות לערער עליה והאם קיימות ההוכחות הראויות לכך. בסיטואציות מעין אלו תפקידו של עורך הדין הופך אף חשוב ונצרך יותר כיוון שהוא מכיר את כל דקויות המערכת וידע כיצד להוביל אתכם אל היעד המבוקש.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר https://avivilaw.co.il!

Uncategorized בריאות דיור מוגן ובתי אבות ירושה צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הורות משותפת ללא זוגיות – למי זה מתאים?
הורות משותפת ללא זוגיות או קשר רומנטי התגלתה כהסדר הורות אלטרנטיבי המטפח סביבה תומכת ומטפחת לילדים,...
קרא עוד »
יונ 12, 2023
מה כל כך מיוחד בחטיפי חלבון?
אם ברור לכם שכאנשים פעילים ומתאמנים אתם חייבים חלבון, זה הרגע להתמקד בחטיפים. נסביר מה כל כך מיוחד...
קרא עוד »
אוק 18, 2021
מטפלת או בית אבות – מה עדיף?
כשמגיע הגיל המבוגר, רמת התפקוד כבר לא מה שהייתה. השהות לבד בבית כבר פחות נוחה, לפעמים לא נעימה ואפילו...
קרא עוד »
מאי 02, 2021