ריסוס נגד נמלים – לבית נקי ממזיקים קידום קלירונה

ריסוס נגד נמלים
ריסוס נגד נמלים נמלים חודרות לבתים פרטיים ולדירות בבניינים משותפים בחיפושיהן אחרי מזון. הן מהוות מטרד ומצביעות על כך שלא ניקינו היטב את הבית או שנותרו שאריות מזון שצריך לסלק. רק נמלי האש עוקצות ומעיקות אבל רצוי להבריח מהבית גם את כל סוגי הנמלים האחרות. ניתן לבצע זאת באמצעות הדברה ומאחר שמדובר בריסוס חומרים רעילים – מומלץ לפנות לחברה אמינה שעיסוקה בכך. שימוש בתרסיסים נגד נמלים אולי יפתור בעיה נקודתית אבל ריסוס נגד נמלים מקצועי ידאג לכך שהיא לא תחזור שוב. מאחר שהמטרה היא למנוע את הגעת הנמלים ולא להסתפק בטיפול בה כאשר הן מופיעות – רצוי לשלם עבור שירותיה של חברה המתמחה בתחום.

שיטות להדברת נמלים

הריסוס הוא השיטה הפשוטה והמוכרת למניעת חדירת נמלים לבית. רצוי שהוא יבוצע היטב ובאמצעות חומרים ייעודיים, שאינם ניתנים לרכישה בחנויות הרגילות. רצוי לבחור מדביר מקצועי, לאחר קבלת המלצות מחברים ומכרים, ולדרוש לראות את התעודה המעידה על כך שהינו איש מקצוע מנוסה. רצוי לקבוע שעה שבה הריסוס ישפיע באופן מינימלי על הדיירים, או לבחור יום שבו הם לא נמצאים, ואז לפנות לו את הדרך ולהביט איך הוא לובש את הבגדים המבודדים ומרסס את החלל שנקבע. כמו כן, לאחר הריסוס עדיף שהבית יהיה ריק במשך כמה שעות, כדי שהחומרים יתנדפו באוויר. שיטה נוספת כוללת שימוש בחומרי הדברה ירוקים, ללא מרכיבים כימיים רעילים, וגם היא מיועדת למרסס מקצועי.

חשיבות הציות להוראות המקצועיות

ריסוס של חברת הדברה כולל ברוב המקרים שימוש בחומרים רעילים ולכן אתם חייבים להישמע להוראות המרסס ולהרחיק ככל האפשר את חיות המחמד מהאזור וגם צמחים וחפצי ערך אחרים. סירוב לכך עלול להוביל לנזקים כבדים לבית.