צעד ראשון עם מטפלת סיעודית

בחירת בית אבות

לא תמיד הצעד הראשון בטיפול סיעודי הוא צעד פשוט. בשביל לצעוד את הצעד הראשון למציאת מטפלת סיעודית, בראש ובראשונה יש צורך להכיר במצב הסיעודי שמצריך את העזרה ממטפלת סיעודית. הצעד הבא הוא לקבל זכאות לגמלת סיעוד עבור הטיפול, והצעד הבא אחריו הוא למצוא מטפלת סיעודית מתאימה בתיווכה של חברת הסיעוד שתבחרו. הצעדים הבאים יהיו כבר צעדים קלים יותר, ואפילו צעדיי ההליכה עצמה יוכלו לקבל סיוע תומך מן המטפלת הסיעודית שמחכה בסופו של התהליך, לקראת טיפול סיעודי קבוע, בצעד ובקצב המתאימים לכם.

מי צריך בית אבות

מטפלת סיעודית יעודית

כל מטופל ומטופלת סיעודיים נמצאים במצב בו הם צריכים טיפול סיעודי המותאם אליהם אישית. כל מטופל ומטופלת הם בעלי צרכים משלהם, קשיים משלהם, סדר עדיפויות משלהם ורגישויות שלהם. מטפלת סיעודית נבחרת באופן יעודי ומותאם לכל אחד מן המטופלים, על מנת שהצרכים היעודיים והיחודיים ימולאו על הצד הטוב ביותר, המטפל ביותר והמתאים ביותר, הן למטופלים והם למטפלת הסיעודית. בין אם המטפלת הסיעודית מבצעת את העבודה מתוך תחושת יעוד טיפולית, ובין אם מתוך צרכים כלכליים שלה, או באופן משולב, טיפול סיעודי יעודי על ידי מטפלת סיעודית הוא טיפול אישי, מלא חמלה, מלא כבוד ומאפשר חיים מתמשכים ומקיימים.

מטפלת סיעודית פרטית

ישנה גם אפשרות של מטפלת סיעודית לטיפול פרטי בביתם של המטופלים, או בדיור המותאם. כאשר בצעדים הראשונים לקראת העסקתה של מטפלת סיעודית נתקלים בקשיי זכאות מול ביורוקרטיה ממסדית והקריטריונים הנלווים, ניתן לפנות לחברות סיעוד ולהעסיק באופן פרטי מטפלת סיעודית שתסעד אתכם או את קרובי משפחתכם, באופן שיתן מענה לצרכים הטיפוליים, האישיים והמשפחתיים ותאפשר לאלה הנזקקים לסיעוד לקבל את הטיפול המתאים ביותר להמשך הנוח ביותר של התנהלות יומיומית, בזכות הטיפול הסיעודי לפרטי פרטים מידי המטפלת הסיעודית הפרטית.

זכאות למטפלת סיעודית

כל אחד וכל אחת זכאים לחיים בכבוד, וחלקנו גם זכאים לגמלת סיעוד עבור מטפלת סיעודית, שהטיפול הסיעודי שלה יאפשר לנו בפועל את החיים בכבוד הללו. ישנם קריטריונים ברורים ומדדי בדיקה קבועים לקראת קביעת זכאות למטפלת סיעודית. בעוד המטפלת הסיעודית תוכל לעזור לכם בלא מעט מההיבטים הטיפוליים להם אתם זקוקים, מטפלת סיעודית לא תוכל לעזור בהשגת הזכאות עצמה, ובזה תצטרכו לטפל בעצמיכם.

מטפלת סיעודית בסעודת מלכים

מטפלת סיעודית מטפלת בפרטים הקטנים של החיים ושל היומיום. המטפלת הסיעודית מטפלת בצרכים הסיעודיים היומיומיים של המטופלים, לפעמים כמה פעמים בשבוע ולפעמים במשך כל הזמן, בכל יום ויום, פרט להפסקות היומיות והחופשים להם גם היא זכאית. מטפלת סיעודית דואגת לארוחות, לקניות, לסדר וניקיון בסיסיים, לפעמים גם עוזרת בטיפול ובתרופות ומספקת עזרה שוטפת נדרשת. בין אם המטפלת הסיעודית מכינה לכם סעודות מלכים, ובין אם דווקא אתם, המטופלים, מלמדים אותה את מתכוני הגורמה שלכם, לפעמים נחמד לשבת לסעוד יחדיו, המטפלת הסיעודית והמטופל או המטופלת, כי גם שיחה נעימה לצד ארוחה טובה יכולה להיטיב עם הבריאות היומיומית, בין לבין הטיפול האישי.

מאמר שעשוי לעניין אותך:
טיפול בכאבים אקוטיים

Uncategorized בריאות דיור מוגן ובתי אבות ירושה צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ארון הזזה 4 דלתות לנוחות מקסימאלית
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים וגם בעלי עסקים, בוחרים בארונות הזזה לעיצוב החלל שלהם וזאת בשל מגוון...
קרא עוד »
דצמ 03, 2017
האם כיום יש יותר בעיות זוגיות מאשר פעם?
זוגיות. מה לא נאמר עליה? יש שטוענים כי מדובר בדבר מורכב וסבוך, ויש כאלה שמנהלים זוגיות תומכת ונפלאה....
קרא עוד »
נוב 25, 2019
חשיפת היתרונות המרכזיים של מוצרי קוסמטיקה על בסיס שמן
בעולם המגוון של טיפוח ויופי, קוסמטיקה על בסיס שמן תופסת מקום מיוחד. ידועים בתחושה העשירה והיוקרתית...
קרא עוד »
פבר 14, 2024