איך בוחרים אוכל לחתולים?

אוכל לחתולים

אוכל לחתולים

אורח חיים בריא לצד תזונה בריאה, הם המתנות היקרות ביותר שאתם יכולים להעניק לחתולים שלכם. זוהי הדרך הטובה ביותר למנוע מחלות, לאפשר לחתול שלכם לפתח גוף בריא וחזק ואפילו לשמור על מצב רוח טוב.

אז איך בוחרים? המשיכו לקרוא את המאמר כדי לדעת > 

איך בחירת מזון לחתולים משפיעה על החתול שלכם?

סוג המזון שאתם נותנים לחתול שלכם משפיע על מאזן החיידקים הטובים והרעים במערכת העיכול. המאזן הזה בתורו, משפיע על המשקל של החתול, על תהליכי החשיבה ועל מצב הרוח שלו.

אבל סוג המזון משפיע ישירות גם על המראה החיצוני של החתול שלכם. מזון איכותי עשיר בחומצות שומן בריאות, מעודד צמיחה של פרווה מלאה, רכה ומבריקה, עם פחות נשירה וגם מאפשר שמירה קלה יותר על משקל מאוזן.

סוגי מזון לחתולים

מזון יבש נחשב לבסיס התזונתי של חתולי בית (וגם של לא מעט חתולי רחוב). הוא מותאם במיוחד לצרכי החתול וצריך להכיל את כל מה שהחתול שלכם צריך, נוסף על מים ועל ארגז חול לחתול שלכם.

יחד עם זאת, חשוב לבחור את המזון המתאים לחתול שלכם גם לפי הגיל שלו ולפי רמת הפעילות שלו, מצבו הבריאותי וכן הלאה.

לדוגמה:

מזון לגורי חתולים,  מזון לחתולים הסובלים מנשירה, מזון לחתולים עם עודף משקל, מזון לחתולות בהריון, מזון לחתולים קשישים, מזון לחתולים אחרים עיקור או סירוס, מזון רפואי לחתולים עם בעיות בריאות ספציפיות ועוד.

לסיכום

קיימים סוגים רבים של מזון לחתולים, בגילאים שונים, עם דגשים תזונתיים שונים. כל סוג של מזון מיועד לחתולים עם מאפיינים ספציפיים וכדאי לבחור את הסוג המדויק ביותר לחתול שלכם, כדי לתת לו איכות חיים.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי לקבל המלצות מקצועיות לגבי המזון המתאים ביותר לחתול שלכם!