התמודדות עם מיגרנה

מיגרנה יכולה בקלות להיחשב לאויב הגדול ביותר שלנו, מי שסובל ממנה יכול להעיד שכשהיא מגיעה, ימים שלמים יכולים להפוך בשנייה אחת לסיוט מתמשך. ככל שרבים הכדורים והטיפולים השונים במיגרנה, הרבה אנשים מרגישים שעדיין לא נמצא הפתרון האמיתי שבאמת עוזר להם
לצלוח דרך זה. לצד הרפואה המערבית, המציעה שלל פתרונות אשר עוזרים לחלק מהאנשים, ישנו פתרון שתופס תאוצה בשנים האחרונות ומוכיח את עצמו בכל פעם מחדש. דיקור סיני לא פעם הוכיח שגם לרפואה הסינית ישנם יתרונות רבים ויכולות ריפוי שלא חשבנו שקיימות.

מיגרנה – איך היא מגבילה אותנו

המיגרנה היא בעצם כאב ראש כרוני ונוראי שמגביל אותנו בלא מעט דרכים במהלך החיים. המיגרנות מגיעות ברמות שונות של עצמה וכן גם בתדירות שונה מאדם לאדם. אך איך שלא נהפוך את זה, היא תמיד מגבילה אותנו ומשנה את התוכניות. 

אז איך המיגרנה מפריעה לנו ביומיום:

  • מגבילה את יכולות הריכוז והלמידה שלנו.
  • מאלצת הפסקת עבודה.
  • מפריעה בתקשורת בסיסית עם אנשים.
  • נופש או טיול לא נראים אותו הדבר כשהיא מגיעה.
  • מאלצת אנשים לעיתים אף לרשום נכות בשל ההגבלה הקשה.


המיגרנה כמובן מפריעה ומשבשת הרבה מאוד פעולות שגרתיות ובעצם לעיתים גם עוצרת אותנו מכל מה שאנחנו עושים באותו הרגע בו היא מופיעה. המטרד עלול להמשך שעות ארוכות ואפילו ימים.

דיקור סיני כפתרון קסם

בשנים האחרונות נרשמות עוד ועוד הצלחות עבור הדיקור הסיני בתחומים שונים וביניהם הטיפול במיגרנה. נמצא כי דיקור סיני לטיפול במיגרנות ביכולתו לסייע למערכת העצבים לאזן את עצמה ובזכות זאת להקל ואף להעלים את כאבי הראש הטורדניים. 

בזכות טיפול בדיקור סיני, אתם יכולים להיפרד לשלום מחלק או אפילו מכל התרופות שלקחתם עד עכשיו. ישנם אנשים שאף תרופה לא עזרה להם מלבד הדיקור.