מטפל בקשישים – כיצד מוצאים

מטפל בקשישים

רבים האנשים ששוקלים לשכור עבור הורה יקר, דוד, קשיש, או כל מבוגר שהם קשורים אליו שירותי טיפול וסיעוד, כאשר כיום ניתן לבחור מטפלים לקשישים מחברות שונות ומממוסדות אשר מציעים את הטיפול שעליו להיות מסור ואחראי.

עם זאת לצד הצורך בטיפול צמוד, ישנן גם חששות בלהותיר את האדם האהוב עם מטפל או מטפלים שאינם מוכרים, ולכן ישנו גם צורך עז לדעת יותר על המטפל הנכון לקשיש אשר לו מיועד הטיפול.

מטפל בקשישים

אבל כיצד בוחרים מטפל בקשישים?

כמה טיפים לבחירת מטפל או מטפלת מקצועיים ואמינים בהמשך.

אם הגעתם לשלב שבו אתם בוחרים להצמיד לאדם חשוב בחייכם מטפל סיעודי –  חשוב שתשימו לב לכמה דגשים בבחירה:

סבלנות וטוב לב – אחת הדרישות החשובות ביותר באייתור מטפל בקשישים היא סבלנות וטוב לב. כדי לבחור מטפל או מטפלת כאלה שימו לב כי האדם שאתם בוחרים הינו רציני, מקצועי, שיש לו אמינות ויושר אישי וכי הוא קיבל המלצות מרבים אודות הטיפול שלו.

סדר וניקיון – עוד חשוב למען איכות חייו של הקשיש לשים לב כי המטפל מקפיד על סדר וניקיון בסביבה שלו. חשוב לשים לב שתוכלו להקנות לקשיש את הסביבה ההגיינית והנעימה ביותר לגור בה, כך שמצבו האישי והבריאותי ישתפר והוא יחיה באיכות חיים טובה.

דיוק בזמנים – חשוב שמהטפל ידע לדייק בזמנים ובכך יוכל להקנות את הטיפול המסור והטוב ביותר לקשיש תוך שהוא מקפיד להכין ולהגיש לו ארוחות בזמן, כמו גם את התרופות שלו ולדייק בזמני המקלחת. עוד חשוב שהמטפל יוציא את הקשיש לטיולים באוויר החופשי ויוכל להגיע אתו לשלל מקומות בילוי המועדפים עליו.

תשומת לב וערנות – כדי לדאוג לבטיחותו של הקשיש שימו לב כי הוא פועל במקסימום ערנות בסביבת הקשיש. בכך הוא יוכל לסייע לו במצבים בריאותיים ופיזיים מסוכנים ולמנוע אותם בזמן.

אחריות  – עוד חשוב לבחור מטפל או מטפלים טובים מחברה ומסודרת שבה אתם יכולים לקבל המלצות על המטפלים, אחריות לטיפול מסור וניטור המטפלים במקרה הצורך.

 

 

Uncategorized בריאות דיור מוגן ובתי אבות ירושה צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הלוואה כנגד נכס – יתרונות וחסרונות שחשוב שתכירו
הלוואה כנגד נכס היא סוג של הלוואה המאפשרת לך ללוות כסף על ידי שימוש בנכס שלך כבטוחה. זו יכולה להיות...
קרא עוד »
מרץ 19, 2023
עורך דין ביטוחים
אין ספק, הסיוע של עורך דין ביטוחים עשוי לחסוך ממכם לא מעט בירוקרטיה, זמן ועלויות במהלך התהליך של תביעת...
קרא עוד »
פבר 25, 2020
פינוי בינוי בחיפה 2017
מי שמטייל ברחבי הארץ, ביישובים השונים, הן בערים הגדולות והן בערים הבינוניות או הקטנות, יכול לראות...
קרא עוד »
דצמ 18, 2017