פתרונות פיננסים לגיל השלישי שישנו לכם את החיים 

אם מישהו עדיין חושב (או חושבת) שקצבאות זקנה מביטוח לאומי יכולות להחליף משכורת או פנסיה, אז כדאי להתעדכן בנתונים. קצבאות הזקנה בישראל נמוכות (כ-1500 – 1600 ₪ לחודש). למרבה המזל, אפילו אם אין לכם איזו פנסיה שמנה או המון חסכונות, ישנם פתרונות פיננסים לגיל השלישי שיוכלו לשנות לכם את החיים. 

משכנתא, אבל להפך 

לא בטוח שסיפרו לכם אי פעם כי גם בגיל השלישי אפשר לקבל משכנתא, אבל זו עובדה. בין כל מיני פתרונות פיננסים לגיל השלישי שחייבים להכיר, נמצאת משכנתא הפוכה. מה זה אומר? זה אומר שרושמים משכנתא לטובת הבנק או חברת ביטוח. מקבלים סכום כסף די משמעותי על חשבון הבית, ונרשמת לטובת הבנק הערת אזהרה. אין תשלומים שוטפים ולא צריך לשלם לבנק כל חודש. 

לקבל כסף, בלי משכנתא 

אפשר לדבר על כל מיני פתרונות פיננסים לגיל השלישי, כגון קבלת הלוואות מחברות כרטיסי האשראי או קבלת הלוואה קטנה מהבנק. אבל אם אתם צריכים כסף גדול באמת, באופן שישנה לכם את החיים, אפשר לגשת לפתרון שהוא לא הלוואה ולא משכנתא. 

מדובר על מודל שנקרא ירושה עצמית, מה שאומר שאתם נהנים בצורה מהירה מהנכס המרכזי שהשגתם במהלך חייכם. את הבית או הדירה שלכם אתם מוכרים בליווי של עורך דין שהכין הסכם ייחודי. ההסכם אומר שאתם מוכרים את הבית אבל עדיין שומרים על זכותכם לגור בו או להשכיר אותו, כל עוד אתם חיים. אפשר לקבל פה סכומים של מאות אלפי שקלים ולפעמים גם מיליונים (על פי ערך הנכס). והכי חשוב, אין פה ריביות, אין פה הצמדות, לא חייבים שום דבר לאף אחד אפשר לעשות עם הכסף כל מה שרוצים. 


למידע נוסף על פתרונות פיננסים לגיל השלישי היכנסו לאתר https://yerusha-atzmit.co.il/