מתנה לבת מצווה

אם אירוע בת המצווה של הילדה או הנכדה מתקרב, ואתם מחפשים מתנה מרגשת שתתאים לבת המצווה – כדאי שתבחרו כבר עכשיו מתנה מתאימה שתספק מזכרת נפלאה לשנים ארוכות. 

אנחנו יודעים שאתם ההורים או הסבים והסבתות – בוודאי עסוקים מעל הראש בתכנון האירוע, ובכל זאת יש לדאוג למתנה לבת מצווה שתסמל את אהבתכם, ותעניק לילדה פריט מרהיב ויוקרתי. 

אז איך אפשר למצוא מתנה יפה לבת מצווה? אחד הדברים שאפשר לחשוב עליהם זה רעיונות לתכשיטים יפים שיעברו מזכרת נפלאה לילדה. הנה 3 דוגמאות:

שרשרת לבבות מחוברים וברכה

אם אתם רוצים להביע את אהבתכם לילדה דרך תכשיט יפה, אפשר לקנות שרשרת עם תליון של לבבות מחוברים. לשרשרת אפשר להוסיף ברכה אישית מאמא ואבא. בחרו דגם עדין שמתאים לנערות וכדאי לבחור שרשרת עם לב אחד מצופה זהב לבן ולב שני מצופה זהב ורוד – מה שמאד טרנדי כיום. בחרו זהב במשקל של 18 קראט בשילוב יהלומים קטנים. 

שרשרת לנכדה

סבים וסבתות מעוניינים גם הם לספק מתנה יפה לנכדה. שרשרת לבבות עם ברכה אישית תראה נהדר ותהיה מזכרת נעימה מסבא וסבתא. בחרו פריט עשוי ציפוי זהב לבן 14 קראט משולב בזהב ורוד. אפשר להוסיף למתנה קלף עם ברכה אישית ולהזמין את המתנה ארוזה בקופסא יוקרתית. 

ומה עם אמא?

גם לאמה של הילדה שחוגגת בת מצווה, מגיעה מתנה. אם אתם רוצים לשמח אמא שטרחה המון עבור האירוע, תוכלו לבחור שרשרת בעיצוב של שתי ג'ירפות מקסימות בציפוי זהב לבן 14 קרט או זהב צהוב 18 . הכנסו אל חנות שמוכרות מתנות מופלאות ותוכלו להזמין מתנה נהדרת עבור ילדה שחוגגת בת מצווה. 

בקרו בחנות שלנו: https://www.shine-li.com/