סבתא הביאה דמי חנוכה? למה שלא נחזיר לה אהבה?

אייפד למתנה

במזל טוב, חגיגות יום ההולדת של סבתא שלכם מתקרבות ואתם כנכדים טובים, מעוניינים להתחיל מבעוד מועד בהליך החיפושים אחר מתנה אשר תתאים לה ותשמח אותה. עכשיו, זה לא תמיד פשוט למצוא מתנה לסבתא ולמען האמת זה יכול להיות אפילו די מורכב – הרי תמיד זה נראה שיש לה כבר הכול ולאף אחד לא בא לקנות מתנה לא שימושית או מתנה שאין מאחוריה ערך מוסף בעל משמעות. בנוסף, לרוב הסבתות יש את הנטייה להגיד תודה ולשמוח מכל מתנה שהנכדים מביאים וזה גם במקרים בהם אין להם כל צורך באותה המתנה. כיוון שאינכם רוצים שמצב שכזה יקרה ובכדי לסייע לכם לצלוח את המשימה, להלן 3 רעיונות למתנות מנצחות אשר בכוחן להפוך כל סבתא למאושרת.

מתנה עם סנטימנטים – אלבום תמונות מעוצב

אז נכון, שאלבום תמונות יכול להישמע לנו כמתנה מיושנת. בכל זאת, כיום כל התמונות שלנו נמצאות או בתיקיה במחשב, או במכשיר הטלפון החכם או באפליקציית האינסטגרם. אבל הסבתות שלנו, הן מדור אחר, מבחינת רובן האינסטגרם נשמע כמו רכיב ששמים בעוגה. מהסיבה הזאת, אלבום מעוצב עם תמונות שלכם ושל שאר בני המשפה, יכול להוות כמתנה מרגשת וחשובה – ניתן גם למסגר את אחת התמונות ולהוסיף למתנה – מה שבכלל יכול להפוך את המתנה למחווה מרגשת.

gift

מתנה שימושית – שעון יד לנשים

שעון יד אלגנטי לנשים מהווה מתנה שתמיד כיף לקבל – הרי כולם רוצים לדעת מה השעה. אבל שעון אלגנטי, מהווה כמתנה אטרקטיבית אף יותר מכיוון שהוא טומן בחובו 2 מתנות – גם שעון וגם תכשיט. כמובן, חשוב לבחור בקפידה שעון מעוצב ויפה, אשר יתאים לסגנון של סבתא – לכל סבתא יש את העדפות שלה בנושא. לכן, אם חשקה נפשכם לפנק את סבתא שלכם במתנה שימושית ויוקרתית – שעון אלגנטי יהווה ככתובת הנכונה עבורכם לצורך מטרה זו.

מתנה שהיא גם בשבילכם  – ספר מתכונים

אם סבתא שלכם נמנית על הסבתות שאוהבות לבשל ולאפות, תוכלו לקנות לה ספר מתכונים וליהנות ממאכלים חדשים אשר יתווספו לשולחן הארוחות המשפחתיות שלכם. ניתן למצוא מגוון רחב של ספרי מתכונים מסוגים שונים – לדוגמא, ישנה אפשרות לקנות לה ספר עם מתכונים המתאימים לרוח התקופה לדוגמא, בישול יפני, בישול טבעוני או את אחד הספרים אשר משלב בתוכו מעבר למתכונים גם סיפורים נחמדים. כמובן, שרק אתם מכירים את סבתא שלכם ואת האופי שלה – כך שאם היא רגישה ויכולה לפרש את העובדה שהבאתם לה ספר בישול כרמז לכך שהיא צריכה לשפר את כישורי הבישול שלה – כדאי אולי לבחור מתנה אחרת.

כאמור, סבתא נמנית על אותם האנשים שכולנו רוצים לשמח ולרגש ולכן לבחור עבורה מתנת יום הולדת מתאימה בהחלט יכול להוות כצעד בדרך לשם.