ברכה לבר מצווה מסבתא – המתנה המרגשת ביותר!

וגיניזמוס

ברכה לבר מצווה מסבתא

ישנה טענה שאומרת, כל אימא מחכה לרגע בו יהיו לה נכדים. הרי את הילדים היא צריכה לגדל, עם הנכדים היא יכולה ליהנות. כפי שהרבה מאוד זוגות למדו, הם צריכים להיות "השוטרים הרעים" של הילדים שלהם, בזמן שהסבתות הן "השוטרות הטובות". הן מפנקות את הנכדים ועושות להם טוב.

לכן, זה לא מפתיע שהקשר בין הנכדים לסבתא הוא מאוד חזק במקרים רבים. לעיתים רבות זה קשר לא רק של אהבה וחיבה, אלא קשר כנה, כמעט חברי. עד כדי כך שהנכדים מספרים לסבתות דברים שהם לא יעזו לספר להורים שלהם ולא אחת, הם יבקשו מהן להתערב למענם מול ההורים, במקרים שיש ויכוח או אי הסכמה ביניהם.

כשנכד מגיע לגיל בר מצווה, אחד הדברים המרגשים והיפים שאפשר להעניק לו, זו ברכה לבר מצווה מסבתא. זו יכולה להיות ברכה רגילה, כתובה על נייר או על מוצר דפוס אחר, אך זו גם יכולה להיות ברכה מושקעת אשר מוגשת לו בעזרת סרטון יפה. הכוונה לסרטון שהסבתא מכינה לנכד, עם או בלי עזרה מאחרים. היום הרבה מאוד סבתות יודעות לעבוד עם האינטרנט בעצמן ויש להן יכולות לייצר סרטוני ברכה מבלי שיצטרכו עזרה.

יחד עם זאת, בשביל שהברכה תהיה מושקעת, יפה, ערוכה היטב, אז אין ספק שהשימוש באנשי מקצוע שמבינים בכך, יכול רק לעזור.

כיצד סבתא יכולה להכין ברכה לנכד

כשסבתא רוצה להכין ברכה לנכד שלה, אזי שהיא צריכה לדעת מה הוא אוהב, מה יכול להתאים לו, ויחד עם זאת, כיצד היא יכולה להציג את זה באופן חינני, באופן שיגרום לו להתרגש, מבלי להיות נבוך מדי מול החברים והחברות לכיתה.

היא יכולה לשלב בברכה סיפורים, תמונות או אפילו קטעי וידיאו שונים של השניים. הברכה יכולה לכלול גם שירים ומוזיקה שהילד אוהב ועוד שורה ארוכה של דברים שרק סבתא יודעת על נכדה ורק היא תדע כיצד לשלב אותם בצורה נכונה בברכה, באופן כזה שהנכד ישמח לקבל וסביר להניח שהוא ירצה גם לשמור את הסרטון אצלו.

Uncategorized בריאות דיור מוגן ובתי אבות ירושה צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ספת כושר מתקפלת ומקצועית גם לשימוש ביתי
הידעתם שאתם יכולים להיכנס לשיא הכושר ישירות מהבית שלכם? אם תשקיעו ברכישה של ספת כושר מקצועית, היא...
קרא עוד »
נוב 11, 2017
מה זה סטיספייר?
מי שרוצה לחוות עונג אורלי חדש, כבר לא צריכה לחכות לבן הזוג שלה או לחפש מישהו בבר שיגיע עמה הבייתה...
קרא עוד »
נוב 10, 2022
הדרך לבחירת בית אבות בצורה הטובה ביותר
בחירת בית אבות- אחת ההחלטות החשובות ביותר בחירת בית אבות הינה בחירה חשובה ביותר, וישנם משתנים שונים...
קרא עוד »
מרץ 16, 2016