הסרת שיער

הסרת שיער

הסרת שיער בלייזר היא צורה ארוכה של הסרת שיער הפוגעת או הורסת את זקיק השיער. עם זאת, השיער עלול לצמוח מחדש, במיוחד אם הזקיק ניזוק ולא נהרס במהלך הליך הסרת שיער בלייזר. אז איפה אתם רוצים להסיר שיער?!

הסרת שיער 

הסרת שיער בלייזר משתמשת באור, כדי לכוון את הפיגמנט בשערות בודדות. האור עובר לאורך פיר השיער ואל זקיק השיער. החום מאור הלייזר הורס את זקיק השיער, ושערה כבר לא יכולה לצמוח ממנו.

שיער עוקב אחר מחזור צמיחה ייחודי שכולל מנוחה, נשירה ותקופות גדילה. שיער שהוסר לאחרונה ונמצא בשלב מנוחה – לא יראה לעיני הטכנאי או הלייזר, כך שיכול להיות מצב שבו שאדם יצטרך להמתין עד שהוא יצמח מחדש לפני שיסיר אותו. עבור רוב האנשים, הסרת שיער בלייזר מצריכה מספר טיפולים במהלך חודשיים עד 3 חודשים.

האם הסרת שיער בלייזר קבועה? 

הסרת שיער מזקיק השיער ההרוס היא לצמיתות. עם זאת, אנשים העוברים הסרת שיער יכולים לצפות שחלק מהשיער באזור הממוקד יגדל.

לאורך זמן, אפשר לטפל באזור שוב כדי להפחית את מספר השערות שצומחות בו מחדש. במקרים מסוימים, יתכן אפילו שיהיה אפשר להסיר את כל השיער.

> הכירי את מוצרי kb pure לטיפוח העור

אחרי הסרת השיער 

רוב האנשים מגלים שכאשר השיער צומח מחדש, הוא קל יותר ופחות מורגש ממה שהיה קודם. הסיבה לכך היא שהלייזר עלול לפגוע בזקיק השיער גם כאשר הוא לא מצליח להשמיד אותו.

אם זקיק שיער ניזוק אך לא נהרס, בסופו של דבר השיער יצמח מחדש. זה יכול להיות מסובך להרוס כל זקיק שיער, ולכן רוב האנשים יראו צמיחה מחודשת של שיער. אנשים שרוצים להסיר את כל השיער, עשויים להזדקק למספר טיפולים.