רוצים לקדם את העסק שלכם בצורה נרחבת – תליית שלט בגובה זה הפתרון

תליית שלט בגובה

תליית שלט בגובה

אחת השיטות העיקריות לקידום עסק היא היעזרות בשלטי פרסום כדי למשוך תשומת לב ולקוחות פוטנציאליים. ברגע שרואים את שם העסק – גם זוכרים אותו ויש לו נוכחות במרחב הציבורי. לכן עסקים, ולא רק חברות גדולות, משקיעים בפרסום באמצעות שלטים בגובה, על המבנה בוא ממוקם העסק או בשלטי חוצות לאורך צירי תנועה ראשיים. תליית שלט בגובה מייצרת נראות מיידית עובר העוברים ושבים ברחוב וגם עבור הנהגים, ותורמת למוניטין ובהמשך גם להכנסות. לכן תליית שלט בגובה הפכה למקובלת מאוד בשנים האחרונות, אבל זו אינה מלאכה פשוטה אלא עניין למקצוענים בלבד. 

איך תולים שלט בגובה

לפני התלייה באמצעות עבודות גובה בסנפלינג תצטרכו להגיע להחלטה באיזה גובה ייתלה השלט והיכן, כלומר על חלון, גג או חזית מבנה, כמו קניון או מרכז מסחרי פתוח. התקנת שלט כזה דורשת פועלים מקצועיים וזהירות רבה, מאחר שנפילתו עלולה לגרום לפגיעה באדם או ברכוש ולפציעה חמורה או נזק כספי עצום. שאלה נוספת היא איזה סוג שלט מעניין אתכם, כזה שמפרסם מותג בלבד, או כזה שמפרסם את שם העסק ופרטים נוספים. תצטרכו לקבוע גם מהם הצורה והצבעים המבוקשים, אולי עם תוספת לוגו. לאחר קבלת ההחלטה הסופית כדאי לפנות לחברה אמינה בלבד, בעלת ניסיון ומוניטין, ולקבל הצעות מחיר וזמן לביצוע העבודה. המחיר הסופי יהיה גם פונקציה של גובה השלט.

פרטים חשובים נוספים

לאחר הסיכום על גובה השלט ותוכנו, כדאי לקבל הצעות מחיר ולהשוות ביניהן ולקבוע לוח זמנים מדויק לביצוע העבודה. כמו כן רצוי לדרוש תעודות אישיות שמעידות שהפועלים מיומנים במלאכה זו וכן תעודת ביטוח למקרה של תקלה, שכאמור עלולה להסתיים בנזקים לנפש ולרכוש.