עצרו אתכם על מהירות? 3 טיפים לגבי נהיגה במהירות מופרזת

נהיגה במהירות מופרזת

נהיגה במהירות מופרזת

אווירת הלחץ בארץ זהו עניין ידוע ומורגש ביותר כשאנחנו על הכביש. נוסף על כך שקל מאוד לנהוג במהירות מופרזת כיוון שישנם הרבה מאוד כבישים נוחים לנסיעה בארץ והמהירות המותרת בהם לא מאוד גבוהה. גם יום מעצבן או ניסיון להרשים עלולים להיות טריגר לנהיגה במהירות מופרזת.
אז מה בכל זאת ניתן לעשות? 3 טיפים שיעזרו לכם לא למתוח את הגבול יתר על המידה.

  1. מהירות מופרזת? אל תעשו את זה – לנהיגה במהירות גבוהה ישנן השלכות ידועות כמעט מראש. מהרגע שהוצאנו רישיון, דאגו להזכיר לנו מה עלול לקרות במידה ונפר את חוקי הכביש והנהיגה. על מנת לשמור על מהירות נהיגה סבירה, נוכל לפרקים במהלך הנהיגה להזכיר לעצמנו מה ההשלכות האפשריות לכך ושגם ככה אם נקדים בזכות המהירות, זה יהיה הבדל של 2-3 דק' ולא יותר.

  2. אם כבר עשיתם זאת ונתפסתם – קחו עורך דין. ישנם מצבים בחיים בהם אנחנו מעט 'מפשלים', דווקא שם מרפי (ובמקרה שלנו שוטר או מצלמה) אוהב לצאת מהמחבוא ולהוכיח אותנו על הטעות. עורך דין טוב ומקצועי בתחום יידע לעזור לנו לצאת גם מתיק מהירות מורכב יחסית ולמנוע שלילת רישיון לזמן ארוך או כל השלכה קשה אחרת.

  3. גזירת זמנים – מונח צבאי שאם נאמץ במקרים כמו אלו, ידינו על העליונה. השיטה היא פשוטה – אנחנו צריכים להיות במקום מסוים בזמן מסוים? נחשב מראש את זמן הנסיעה הצפוי לנו ופשוט נצא לפני. כך הנסיעה שלנו תוכל להיות רגועה בלא לחץ של זמן.

עשו כל מה שביכולתכם כדי לא להגיע לנהיגה במהירות מופרזת או עברות דומות, לפני החוק ולפני שלישה – מדובר בסכנה לחיי אדם. אך אם כבר נתפסתם – מצאו איש מקצוע שילך איתכם יד ביד בתהליך.

אל תעשו את זה.

אם כבר עשיתם את זה ונתפסתם – קחו עורך דין בכתובת http://www.les.co.il/