איך אפשר למצוא רעיונות למתנת לידה מקורית?

אם מצאתם עצמכם מתלבטים איזו מתנת לידה לרכוש עבור חברה שזה עתה ילדה זה לא מפתיע כלל. שוק מתנות הלידה שופע באביזרים, מוצרים ושירותים שעולים להתיש אתכם שעות בקניון או באתרי האון-ליין ורק להוציא אתכם מבולבלים יותר מכפי שהייתם קודם. במאמר זה מספר טיפים חשובים שיענו לכם על השאלה איך אפשר למצוא רעיונות של מתנות לידה מקוריות. 

3 סוגי מתנות

פונקציונלי כאן ועכשיו – מתנות פונקציונליות שתפקידן לספק שירות מסוים כאן ועכשיו, סדנא, עיסוי, מבשלת ביתית, טיול טרקטורונים וכדומה. 

פונקציונלי לאורך זמן – מתנות פונקציונליות שתפקידן לספק מענה מתמשך לאורך זמן כמו רהיט, ביגוד, אביזר שימושי ועוד. 

מתנות בסטייל – מתנות סטייל שתפקידן לספק עוד נדבך עיצובי חסר כל שימוש, זה יכול להיות פריט עיצובי לבית, למשרד או למטבח. אין לפריט הזה שום שימוש למעט היותו יפה ומשתלב בהרמוניה במרחב. 

מתנת ליולדת או לילוד?

עוד בטרם הלידה, בתהליך הקינון של האישה עולה בה הצורך להיערך ולהכין את כל מה שצריך עבור הרך הנולד. בשלב זה, רבים הזוגות אשר דואגים למרבית האבזור והריהוט הפונקציונלי לאורך זמן – מוצצים, בגדים, שידות, עגלה בקבוקים ועוד אביזרים לתינוקות. הגם, שמרגע הלידה, עיקר הפוקוס עובר אל הרך הנולד והאישה קצת נזנחת הצידה, מפוצצת בהרבה הורמונים ומעט עזרה, לכן בזמן זה, ראוי שהמתנה שתינתן, תשמש עבור האישה ולא עבור הילוד.

המתנה האולטימטיבית

מתנת הלידה יכולה להיות אחת משני הסוגים הראשונים כאשר המומלצת ביותר היא המתנה הפונקציונלית כאן ועכשיו – רעיונות למתנת לידה מקורית שתשמש את האישה יכולים להיות כל שירות שיסייע לה בימים הורמונליים אלה – מבשלת שתפנק אותה, מעסה פרטית, או גיפט קארד לבחירתה.