איך להתגרש מבלי לפגוע בילדים?

שיעור הגירושים בישראל גבוה. ההערכה היא שכשליש מהנישואים מסתיימים בגירושים, וכשזה קורה, הילדים נשארים עם משקי בית נפרדים של הוריהם. כדי למנוע מהילדים להיקרע, יש הורים שרוצים להקל ככל האפשר על גירושים של ילדם. חברות מסוימות ניסו לעזור לילדים אלו על ידי מתן גישה למידע כיצד הם יכולים להתגרש מבלי לפגוע במערכת היחסים של ילדם עם בן זוגו.

קראו על גירושין גישור >>>

מחקרים מראים כי שליש מהזוגות בישראל מתגרשים:

מחקר של איגוד הפסיכולוגים הישראלי מצא כי שיעור הגירושים נמצא במגמת עלייה בישראל במהלך השנים האחרונות. הסיבה העיקרית לכך היא שיותר זוגות בוחרים להישאר יחד ולהביא ילדים לעולם. הדבר יצר מתח רב במשפחות, שעלול להוביל לגירושים.

מאמר זה מתמקד כיצד להתגרש מבלי לפגוע בילדים שלך, שכן זהו אחד הדברים המלחיצים ביותר שתתמודד איתם בחיים. חשוב לברר מה אתם יכולים לעשות במצב הזה עכשיו כדי שלא תצטרכו להתמודד איתו מאוחר יותר כשאתם גדולים יותר וילדיכם צריכים אתכם יותר מתמיד. . עם זאת, ייתכן שלא תסכים עם ההחלטות שהאקס שלך מקבל. המשמעות היא שאתם עלולים למצוא את עצמכם במצב בו אתם רוצים לנקוט בצעדים משפטיים נגד בן הזוג לשעבר, אך חוששים שהדבר עלול לפגוע בילדיכם. הילדים שלך עשויים להיות מושפעים גם מהעובדה שאבא שלהם עוזב והם לא זוכים לראות אותו כמו שהם היו רוצים. כל המצבים האלה יכולים להשפיע על כמה חשוב לך לנקוט פעולה כלשהי של גירושין.

קראו על הליך גירושין בהסכמה >>>

איך לחיות מחדש וגם לדאוג לילדים?

יש זוגות שלא הצליחו להתגרש בגלל ילדיהם. הסיבה היא שההורים לא הצליחו להיפרד ולהתגרש. מאמר זה יעזור אם אתם מאותם זוגות שאינם יכולים להתגרש. במאמר זה נדון כיצד תוכלו להתגרש מבלי לפגוע בילדים שלכם. . גירושין אינם עניין פשוט של פרידה אחד מהשני. ישנם היבטים רבים המעורבים בתהליך זה. למשל, עליכם להיות מוכנים לטפל בילדים, בבית ובכל חפציו. עליכם לחשוב גם על מציאת מקום מגורים חדש כי בית המשפחה שלכם כבר לא יהיה הגיוני עבורכם יותר. נוסף על כך, אם יש לך רכוש נפרד, חשוב שעורכי הדין שלך ינהלו את כל זה בצורה טובה כדי שלא יהיה לך לדאוג לגבי זה. השפעת ילדים על גירושין: המרכיב המרכזי בהחלטה להתגרש הוא הילדים. אם אתה רוצה להתגרש, זה הדבר הכי חשוב לך. הורה טוב יטפל בילדיו ויוודא שהם יטופלו היטב במהלך תהליך הפרידה. האב צריך לדאוג גם לילדיו כי יש לו זכות לדאוג גם להם. 

Uncategorized בריאות דיור מוגן ובתי אבות ירושה צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שליטה בשריפה שבפנים: 7 תובנות קריטיות על ניהול כעסים
כעס, רגש הפכפך ולעתים קרובות לא מובן, תופס עמדה ייחודית בתחום החוויות האנושיות. למרות שבדרך כלל נתפס...
קרא עוד »
נוב 16, 2023
על החובה שבמינוי אפוטרופוס לחולה אלצהיימר
אלצהיימר היא מחלה לא פשוטה בלשון המעטה. המחלה פוגעת בצורה משמעותית מאוד ביכולת החשיבה התקינה של...
קרא עוד »
יול 12, 2021
הדור שלא מתפשר: שיקום הפה בטכנולוגית העתיד
זכינו לחיות בעידן מאוד מיוחד, כאשר מדע הרפואה הדנטאלית מציעה פתרונות כמו שיקום הפה, שתלים דנטאליים,...
קרא עוד »
נוב 24, 2020