קמגרה

קמגרה היא תרופה פופולרית להפרעות זיקפה. זה זמין בניסוחים ובצורות מינון רבות ושונות. קמגרה ידועה גם בשם סילדנפיל, שם כללי של התרופה. התרופה נמצאת בשימוש כבר יותר מ-40 שנה, אך רק ב-1998 רשמה עליה החברה שפיתחה אותה פטנט.

קמגרה היא תרופת מרשם הנפוצה לטיפול בבעיות זיקפה אצל גברים. זה פועל על ידי הגדלת כמות תחמוצת החנקן בזרם הדם, מה שגורם לעלייה בזרימת הדם לפין. קמגרה ידועה גם בשם "ויאגרה" או "סיאליס" (בשמה הגנרי).

קמגרה היא תרופה המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה. הוא נמכר גם כתוסף תזונה.

עוד כדאי שתדעו על קמגרה:

קמגרה הוא שם מותג של תרופות מרשם המשמשות לטיפול בהפרעות זיקפה. היא משווקת תחת השם המסחרי ויאגרה על ידי חברת התרופות Pfizer Inc. באפריל 2003 הודיעה פייזר כי היא רוכשת את החברה האמריקאית Wyeth תמורת 4 מיליארד דולר במזומן ובמניות בתמורה לתרופה Kamagra של Wyeth.

קמגרה מקורי היא תרופת מרשם המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה. זהו שילוב של סילדנפיל ציטראט וטדלפיל. קמגרה פועלת על הפין באמצעות גירוי של תחמוצת החנקן, אשר מרפה את רקמות השריר החלקות בחדרי הפין, ומאפשרת זקפה. לתרופה יש גם השפעות אנטי דלקתיות חזקות ויכולה להפחית כאבים הקשורים להפרעות זיקפה. זה זמין כטבליה או כתמיסה פומית, שניתן ליטול פעם ביום עם האוכל.

לסיכום:

קמגרה היא טיפול לבעיות זיקפה. זוהי גלולה שנמצאת בשימוש במשך עשרות שנים והיא עזרה למיליוני גברים לקבל זקפה. אבל, יש עוד דרך ארוכה לפני שקמגרה תהפוך לויאגרה או סיאליס הבאה.

מותג זה פופולרי של תרופות להפרעות זיקפה בפה. הוא משמש לטיפול בבעיות זיקפה (ED) אצל גברים.

קמגרה היא תרופה לשיפור המיני לגבר. מדובר בתרופה האחרונה בשוק, שמבטיחה להיות תרופת פלא לגברים.

לפני שנוטלים את התרופה, כדאי להתייעץ עם רופא בנושא. שיהיה לכם הרבה בהצלחה!