עורך דין ייפוי כח מתמשך – באיזה מצבים כדאי להיעזר בו?

יש מצבים רבים אשר בהם אנחנו עשויים להזדקק לשירות של ייפוי כוח. אז יש את ייפוי הכוח הרגיל שהוא בעיקרון לזמן קצר ובטווח הקרוב ממש. כמו למשל כאשר אנחנו ולשחם אדם מסוים לייצג אותנו. ולא משנה אם זה ייצוג במקום ציבורי הדורש נוכחות שלנו ומוכן לקבל גם את מיופה הכוח שלנו או שזה בסך הכול קבלת חבילה בדואר כאשר אנחנו ושלחם אדם אחר במקומנו ואנחנו אמורים לצרף ייפוי כוח שיוכיח כי אכן אנחנו מאשרים את ההעברה שך החבילה שלנו לידיו כי הוא מיפה כוח שלנו.

עורך דין ייפוי כוח מתמשך – מתי אתם זקוקים לשירות כזה?

יש מצבים אשר בהם אנחנו רוצים להיעזר בשירות של עורך דין כאשר המטרה שלנו היא להימנע ממגע ישיר מול הגורם הרלוונטי לאותו זמן ואנחנו מעוניינים שמי שייצג אותנו לכל אורך התהליך יהיה עורך הדין. (או כל אדם אחר) במצב כזה אנחנו צריכים ליפות את כוחו של אותו עורך דין או של אותו נציג על מנת שהוא אכן יוכל לעשות את מלאכתו נאמנה ואת הייצוג הנדרש בצורה הכי טובה בלי להתעכב בכל פעם על הקטע הזה שך ייפוי כוח.

כך בוחרים את עורך הדין

הבחירה בעורך הדין ייפוי כח מתמשך היא לא תמיד בחירה קלה. חשוב להבין כי עורך דין ולא משנה באיזה תחום שלא יהיה הוא איש מקצוע שמציע שירותים שונים. גם עורכי דין העובדים בנישות מאוד ספציפיות ומוגדרות יש עדיין כמה וכמה תחומי עניין. כך שאם חשוב לכם לקבל שירות הכי יעיל והכי מקצועי, חשוב שתבדקו מהי הנישה ש אותו איש מקצוע ותבחרו את האדם הנכון שייצג אתכם נאמנה.

צרו קשר עם עו"ד שמעון האן>>>