עורך דין צוואות וירושות – אל תהרסו את המשפחה בגלל צוואה

עורך דין צוואות וירושות

עורך דין צוואות וירושות

עריכת צוואה היא אחד המעשים החשובים ביותר שיש לאדם לעשות לפני מותו.

צוואה ערוכה כראוי, בפני עורך דין, חתומה וכתובה כדין, מאפשרת לבני המשפחה להתמקד באבלם על מות אדם אהוב, במקום לעסוק בעימותים ומחלוקות קשות – על נכסים ורכוש שהשאיר אחריו.

חשיבות עריכת צוואה חוקית

עריכת צוואה אולי נראית לכם כמו עניין פשוט. בעיקרון, זה לא אמור להיות מסובך – המצווה רשאי להקליט סרטון וידאו, או לכתוב בכתב ידו המקורי, את הצוואה, לפרט את אופן החלוקה הרצוי של נכסיו ולשמור את המסמך במקום מוגן.

אבל למעשה, כל טעות קטנה באופן עריכת הצוואה עלולה להביא את השארים לבית המשפט, בניסיון לערער על תקפות הצוואה, כדי לשנות את החלטות המצווה.

התוצאה – מלחמות על רכוש וממון בתוך המשפחה, ניתוק קשרים וסכסוכים בלתי נגמרים.

איך עו"ד צוואות וירושות יכול לעזור?

עו"ד צוואות וירושות מכיר היטב את הדינים הרלוונטיים לנושא. הוא יודע מהם הכללים לעריכת צוואה חוקית, אשר תקבל תוקף משפטי ולא תאפשר ויכוחים וסכסוכים על רקע חלוקת הרכוש לאחר מותו של המצווה.

כמו כן, נוכחות של עו"ד צוואות וירושות כמו ניר אביבי במעמד עריכת הצוואה, כמו גם חתימה שלו על המסמך מאפשרת לבית המשפט לראות כי המסמך נערך באופן חוקי, בליווי משפטי.

לבסוף, עו"ד צוואות וירושות מוסר את הצוואה למשמורת אצל הרשם לענייני ירושה, אשר הצוואה נמצאת בחזקתו עד שיגיע הזמן להוציא אותה לפועל.

לסיכום

עריכת צוואה חוקית היא הדרך היחידה לשמור על שלמות המשפחה לאחר פטירתו של אדם בעל נכסים. עורך דין צוואות וירושות יכול להבטיח לכם כי הצוואה תיכתב לפי החוק ולכן גם יהיה לה תוקף משפטי בלתי ניתן לערעור.