3 מוצרים שחובה שיהיו בכל בית אבות

מוצרים שחובה שיהיו בכל בית אבות

מוצרים שחובה שיהיו בכל בית אבות

בית אבות הוא מקום אשר מכיל אנשים שנמצאים בגיל השלישי. אין זה אומר כי כל האנשים ששוהים שם נמצאים באותו מצב גופני או נפשי, ולכן זה חשוב לבצע את ההתאמה של המקום אל המצב שבו נמצאים באופן פרטני. בין כל הדברים שאותם יש לבחון שקיימים בבית אבות הוא הציוד שאיתו אותו אדם מבוגר יכול לבצע כמה שיותר פעולות בצורה עצמאית, ולשם כך מתקינים בבתי אבות כמה שיותר אביזרים אשר מיועדים למסדרונות, לשירותים ולחדרי המקלחת.

מסגרת עזר לשירותים

מסגרות עזר לשירותים הם כאלה שמקיפים את האסלה משני צידיה. הם מאפשרים שימוש בשתי הידיים כדי לעבור אל מצב של עמידה או לעבור אל מצב של ישיבה. המסגרת הזו מסייעת לאנשים שעבורם הפעולה מאומצת יותר מן השאר, וזה חשוב שלא להסתפק במקרים הללו במאחז יד בודד אלא לספק את התמיכה ההיקפית כדי למנוע מצב של נפילה בשל חוסר של שיווי משקל. פריט זה ניתן לרכוש בחנויות בהן ניתן למצוא אביזרים לשירותים ומקלחות של נכים, ולבחור את האביזרים הכי יעילים באופן כוללני.

מאחז יד לשירותים/מקלחת

הקימה מן האסלה של השירותים מצריכה מעבר ממצב של ישיבה אל מצב של קימה. דבר זה יכול להיות יותר קשה עבור אנשים מבוגרים שהמעברים הללו בין מצב למצב מהווים מאמץ רב מידי. הם עדיין ניידים אבל הם זקוקים לאמצעים שמסייעים להם להיאחז בצורה טובה ולקום באופן ששומר עליהם יציבים עד שאר הם קמים ועומדים בצורה מלאה. התקנה של מאחז כזה חשובה גם עבור חדר השירותים וגם עבור חדר האמבטיה.

כסא לחדר הרחצה

ברוב המכריע של המקרים זה יהיה עדיף כי אנשים מבוגרים שהתנועה שלהם היא כבר הרבה פחות יציבה יבצעו את הרחצה בחדר רחצה שכולל מקלחון ולא אמבטיה, שכן הכניסה אל המקלחון היא הרבה יותר פשוטה עבורם. אולם, כדי שהפעולה של הרחצה עצמה אינה תהיה יותר מידי מאומצת, זה חשוב להתקין סוג של כסא מתקפל או פתוח בצורה קבועה המעוגן אל הקיר אשר עליו יהיה ניתן לשבת בזמן שבו מבצעים את הרחצה. דבר זה מעניק את האפשרות להתקלח ללא סיוע, כשמאחז יד מאפשר קימה נוחה וישיבה.

Uncategorized בריאות דיור מוגן ובתי אבות ירושה צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ספורט לנשים לאחר לידה
ספורט לנשים לאחר לידה חשוב לשמירה על הבריאות הפיזית והרווחה הנפשית שלהן. ספורט לנשים לאחר לידה הוא...
קרא עוד »
נוב 28, 2022
מי צריך יייעוץ לטובת עיצוב פנים
עיצוב פנים הוא תהליך הכולל הרבה חשיבה ותכנון. לא קל ליצור את החלל המושלם ללא עזרה של מעצבי פנים. מעצבי...
קרא עוד »
מאי 24, 2023
איך להתגרש מבלי לפגוע בילדים?
שיעור הגירושים בישראל גבוה. ההערכה היא שכשליש מהנישואים מסתיימים בגירושים, וכשזה קורה, הילדים נשארים...
קרא עוד »
דצמ 01, 2022