בקשה לצו קיום צוואה מקוון

בקשה לצו קיום צוואה מקוון

מוות במשפחה הוא אחד הדברים הקשים ביותר שיש בחיים. העובדה כי אדם קרוב אלינו נפטר היא מכה אמתית והיא יכולה להכניס אותנו לדיכאון רציני. המחשבות על האדם שנפטר ילוו אותנו כל חיינו ואין ספק כי נזכור אותו בליבנו ולא נשכח אותו לעולם. פעמים רבות הנפטר משאיר אחריו צוואה המסדירה את ענייניו הכספיים ומחלקת את רכושו. צוואה זו היא בעלת ערך רגשי אך גם בעלת משמעויות פרקטיות מכיוון שהיא קובעת מי יקבל את רכושו של הנפטר. אך שימו לב בכדי להבטיח כי הצוואה תקוים ובכדי להבטיח כי הזכויות שלנו תישמרנה אנחנו צריכים להגיש בקשה שבה הוראה משפטית לקיים צוואה מקוונת. כן כיום ניתן להגיש באתר משרד המשפטים צו צוואה מקוון וכך לחסוך בלגן רציני. תודות לשירות זה נחסך מאתנו הצורך לפנות אל רשם הירושה באופן פיזי ואנו יכולים להיעזר באינטרנט בכדי לקבל את המגיע לנו.

בקשה לצו קיום צוואה מקוון

אילו מסמכים אני צריך בשביל להגיש את הצו?

אך שימו לב בקשה לצו קיום צוואה מקוון צריכה להיעשות על פי הקבוע בחוק ולכלול מספר מסמכים בכדי שהיא תקוים. בין היתר אתם צריכים להבטיח כי יש בידכם העתק של תעודת הפטירה, העתק של הצוואה, תצהיר הסתלקות במקרה שאחד הזכאים מחליט כי אינו רוצה לקבל את הצוואה וייפוי כוח. כל המסמכים הללו הם חשובים ביותר ויכולים לקבוע האם הצוואה תתקבל והאם תקבלו את המגיע לכם. על כן השקיעו בהכנת המסמכים וודאו כי אתם מגישים אותם לפי ההוראות תוך מילוי נכון של הטפסים. רק כך תבטיחו כי הצוואה תכובד ותקוים כלשונה.

האם כדאי להתייעץ עם עורך דין בנוגע לצו קיום הצוואה?

בקשה לצו קיום צוואה מקוון חייבת להיעשות בעזרתו של עורך דין. כך לדוגמא על ייפוי הכוח חייב לחתום עורך דין וללא חתימתו לא תצליחו להגיש את המסמכים הרלבנטיים. על כן היעזרו בעורך דין בכדי להבטיח כי תקבלו את המגיע לכם. דרך נהדרת לקצר תהליכים היא לפנות אל עורך דין באינטרנט וכך לקבל את המסמכים במהירות ובמחיר זול יותר.

 

 

Uncategorized בריאות דיור מוגן ובתי אבות ירושה צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיקום פרטי בבית לאחר אירוע מוחי
אם עברתם אירוע מוחי או שמשהו קרוב אליכם עבר אירוע כזה - אתם בוודאי מודעים לצורך בתהליך שיקום פרטי בבית...
קרא עוד »
יונ 01, 2020
כינור מחיר
בעבר אנשים נהגו לנגן בכינור למחייתם. זו הייתה אומנות שדרשה שנים של הכשרה ותרגול. היום מחיר הכינור עלה...
קרא עוד »
ספט 14, 2022
מתאים לכולם: סדנת אפייה ללא גלוטן
בשביל אנחנו חיים? מדוע אנחנו קמים כל יום בבוקר מוקדם, יוצאים לעבוד, מטפלים בילדים וקורעים את עצמנו...
קרא עוד »
אוג 22, 2018