מטבח כפרי מושלם ופרקטי

מטבח כפרי

מטבח כפרי

סגנון עיצוב כפרי יוצר אווירה משפחתית, חמימה ובו זמנית גם יוקרתית. מטבח כפרי מתבסס על שימוש בחומרי גלם טבעיים כמו עץ מלא ואבן טבעית עם דגש על צבעים סולידיים. ברוב המטבחים הכפריים נמצא שילוב בין עץ מלא לבין גוון אחד נוסף (לבן, אפור, כחול, ירוק). מטבח כפרי מושלם הוא כזה שמשלב בין היתרונות של המטבחים הכפריים המשפחתיים והנוחים לבין הטכנולוגיה החדישה. המטבח הכפרי המודרני כולל פתרונות אחסון חכמים, תאים נשלפים, מכשירי חשמל חדישים, תאורה מעוצבת. 

איך מתחילים את עיצוב המטבח?

מטבח כפרי וכל מטבח אחר נבחר רק לאחר שיחה עם מעצב מטבחים מנוסה. השיחה מיועדת לתיאום ציפיות והיכרות עם החידושים האחרונים בתחום. ספרו למעצב המטבחים על הרגלי הבישול שלכם והרכב הדיירים בבית. אם אתם שונאים לנקות ומעוניינים במטבח קל לניקוי וסידור מהיר – ציינו זאת. ניתן לעצב מטבח כפרי מודרני בסגנון טוסקני, סגנון אנגלי עם הרבה עץ מלא וסגנון צרפתי עם נגיעות של פרחים. בכל אחד מהסגנונות נשלב את מיטב הטכנולוגיה ואת חומרי הגלם הטובים ביותר (תואם תקציב). 

עקרונות בסיסיים לעיצוב מטבח כפרי

  1. אלמנטים טבעיים עשויים חומרי גלם טבעיים כמו ברזל, עץ מלא, אבן וזכוכית
  2. צבעים אחידים ועדינים
  3. ארונות עץ מלא כבדים
  4. תאורה עדינה עם דגש על תאורה טבעית (חלון גדול)

אלו חומרי גלם מתאימים למטבח כפרי?

הבחירה של חומרי הגלם עתידה להשפיע על השימוש העתידי במטבח. לרוב נשתמש בעץ טבעי מעודן או בעץ טבעי צבוע בלבן. אם שטח המטבח גדול נוסיף במרכז מבנה של אי עם כסאות בר גבוהים. התאורה תהיה עדינה ותמוקם נכון להדגשת פינת האוכל. מטבח כפרי של ונגה מטבחים הוא מטבח ביתי, נוח לשימוש, עמיד ובו זמנית גם נוח.