שמאי מקרקעין בהרצליה

הרצליה והסביבה היא עיר שכבר נחשבת מפותחת מאוד וכל הזמן מתפתחת עם נכסים חדשים, שכונות חדשים, תשתיות חדשות ועוד. הביקוש לשמאי מקרקעין בעיר זו הינו גבוה במיוחד ובלא מעט מקרים לאו דווקא מדובר בדירה למגורים אלא גם בנכסים מסחריים המיועדים לשימוש או השקעה. שמאי מקרקעין בהרצליה יוכל לסייע לכם בהערכת שווי הנכס, בביצוע בדיקות שונות אודות בעלי הנכס והנכס עצמו, מציאת ליקויים שונים שלא תמיד נראים לעין ועוד. 

מדוע חשוב להעריך את שווי הנכס עם שמאי מקרקעין בהרצליה?

לצערנו הרב תמיד יש נוכלים בכל תחום ובכל מקום ואנו שומעים לא פעם בחדשות על מקרים שונים בהם אנשים העבירו כסף לאנשים אחרים, שהציגו את עצמם בצורה מאוד משכנעת כבעלי הדירות, כולל ביקור בדירות והחתמה על זיכרון דברים והסכם מכירה. הכסף הועבר בחלקו הראשון לנוכלים שלקחו את הכסף ונעלמו. בנוסף יכולים להיות גם לא מעט מקרים בהם חברה אינה מורשת לשווק נכס ומנסה לגבות עמלה על הנכס הקיים על חשבונכם. באמצעות שמאי מקרקעין בהוד השרון או הרצליה ניתן לחסוך את המקרים הללו ועוגמת הנפש הרבה הצפויה במקרה של נפילה.

הערכת נכסים מסחריים בהרצליה:

אנו מכירים היטב את המרכזים המסחריים הטובים והמוכרים בהרצליה, את מתחמי המשרדים, החנויות, הקניונים וכמובן את אזור הרצליה פיתוח. כל אלו מלאים בשטחים מסחריים בהם עשויים לסחור עם משקיעים שונים. במקרים כאלה ואחרים חשוב להיעזר בשמאי מקרקעין מנוסה ומקצועי שיבצע הערכה מדויקת ככל האפשר לנכס כדי לבדוק את כדאיות העסקה.

שמאי מקרקעין והיטל השבחה – מה הקשר?

היטל השבחה הוא היטל שבעל הנכס צריך לשלם במקרה של ביצוע עסקת מקרקעין על נכס שקיבל היתרים מהראשות המקומית לבניה נוספת או שינוי הייעוד של נכס מסוים שהעלה את ערכו. השמאי יסייע בהערכת העלייה הנכונה והאמיתית והפחתת תשלומי ההיטלים למינימום הנדרש.