יועץ בטיחות – למה אתם חייבים להתייעץ איתו

יועצי בטיחות הם אנשי המקצוע מבין החשובים ביותר שתצטרכו בשביל הנעת הפרויקט שלכם לקראת שלבי הגמר, שכן מדובר בפיקוח נפש והצלת חיים של ממש בשעת חירום ומחוצה לו. יועצי בטיחות יעניקו לכם מהידע והניסיון שלהם את כל הכלים והאמצעיים שאתם כבעלי או אחראי המקום להתמודד מול בעיות וסכנות הטמונות במקום או במכונות שבו.

מי הם יועצי בטיחות ועד כמה הם חשובים בתכנון ותחזוקה של מבנה

יועצי בטיחות הינם אנשי מקצוע שיבצעו הערכה יסודית וכוללת לגבי מקום העבודה שלכם או המבנה עליו אתם אחראיים וייחוו דעתם המקצועית לגבי מניעת סכנות בטיחות במקום ושיפור תנאי הבטיחות. הם יכולים לעזור למקום שלכם לעמוד בכל התקנים ובדרישות התואמות לנוהלי הבטיחות שהחוק מחייב על פי התקנות הרלוונטיות השונות. 

יועצי בטיחות יספקו לכם הדרכות בריאות ובטיחות הן לצוות ההנהלה והן לצוותים הזוטרים ולשאר העובדים. הם יבצעו גם הערכות סיכונים בנוגע לתפעול הכלים והאמצעיים במקום ובסביבתו, העברת ביקורת בטיחות מקיפה, כתיבה והטמעה של פרוטוקולים ומדריכים לשעות חירום ולשגרה, פיתוח עוררות ומודעות לגבי נושאים בטיחותיים ושמירה על הכללים ועוד. 

צריכים יועץ בטיחות אש? אנחנו הכתובת >>>

חוסכים לכם סכנה ועלויות

יועצי בטיחות מכירים את החידושים והשכלולים הטכנולוגיים שיאפשרו לחברה או לארגון שלכם להתנהל בצורה יעילה יותר, בטוחה יותר ובפחות עלות. הם יכולים להפחית בצורה משמעותית את עלויות התחזוקה הבטיחותית מבעוד מועד. הרי בדרך כלל תמיד יותר יקר לטפל בבעיה בטיחותית כאשר היא קורה לעומת למנוע אותה מראש. בכך הם יאפשרו לכם גם לחסוך עלויות והוצאות בנוסף למענה של ענייני חירום מסכני חיים.

עוד לפני שהבעיות שבמקום שלכם הופכות להיות אירועים מסכני חיים, קראו ליועץ בטיחות שיעניק לכם סקירה מקיפה וייעוץ מקצועי לגבי כל הנהלים והדרכים להתמודד חכם יותר עם פעולות שגרה וחירום.