איך תוכלו לחסוך בהוצאות התשלום על בית האבות?

לחסוך בהוצאות התשלום על בית האבות

המעבר לבית האבות אינו קל, אבל הוא חיוני עבור מטופלים רבים שסובלים ממחלות כמו דמנציה ובעיות בזיכרון, וזקוקים להשגחה צמודה. התשלום לבית אבות אינו זול. בית האבות הוא בית לכל דבר ועניין, ואף מעבר לכך. המטופלים זוכים להשגחה צמודה של צוות מטפלים , אחיות ורופאים. כמו כן, הם זוכים להשתתף בפעילויות חברתיות שונות. עם זאת, ההוצאות עבור בית האבות אינן בשמים, וניתן בהחלט לחסוך בהן.

לחסוך בהוצאות התשלום על בית האבות

הקוד שחוסך לכם את ההוצאה

אחת הדרכים הנפוצות והיעילות יותר לחסוך בכסף לבית אבות היא להשיג קוד מיוחד. קוד זה ניתן על ידי משרד הבריאות והמשמעות שלו היא שהמטופל זכאי למימון חלקי. לבדיקת זכאות ללא עלות כדאי לפנות לאנשי מקצוע אשר מבינים בתחום. כמו כן, חשוב להבין שמדובר בפרוצדורה בלתי פשוטה. אתם מוכרחים להשיג את כל האישורים הדרושים על מנת להוכיח שיש למטופל בעיה כלכלית. נוסף על כך, חשוב לזכור שגם כאשר אתם זוכים במימון חלקי, עליכם להשתתף בהוצאות העלות של בית האבות למען רווחתו של יקירכם.

אם המטופל נמצא זכאי לקוד לבית האבות, אתם מקבלים רשימה ארוכה של בתי אבות העובדים עם משרד הבריאות, ויכולים לבחור את בית האבות המתאים.

חוסכים הוצאות בעת בחירת בית האבות

דרך נוספת לחסוך בהוצאות תשלום על בית האבות היא לבחור בבית אבות זול יותר. זה לא אומר שמדובר בבית אבות בלתי איכותי. ישנם בתי אבות טובים וזולים יחסית המציעים את כל השירותים הדרושים למטופל. אולי הווילונות המעטרים את אולם הכניסה יוקרתיים פחות והמבנה קטן יותר. אך בסופו של דבר, אם מדובר בבית אבות חם ונעים אשר מספק שירותים מגוונים למטופלים, כדאי לבחון אותו מקרוב.

לא יודעים באיזה בית אבות לבחור? פנו ליועצת גריאטרית

הידיעה על המעבר לבית האבות עלולה להיות מבלבלת ומורכבת. גם אם הצלחתם להשיג קוד לבית אבות עבור יקירכם אתם מוצאים את עצמכם אובדי עצות נוכח המבחר, בעודכם לא מסוגלים להחליט מה מתאים לכם. יועצת גריאטרית נמצאת כאן בשבילכם ובשביל המטופל על מנת לסייע להתאים לו את בית האבות הטוב ביותר עבורו.

Uncategorized בריאות דיור מוגן ובתי אבות ירושה צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס אימון אישי – מה תוכלו לקחת מהקורס
קורס אימון אישי נחשב פופולרי מאוד. וזה לא רק עבור מפתחי גוף, אלא גם עבור אנשים שרוצים לשפר את חייהם...
קרא עוד »
יול 17, 2022
טיפול במבנים מסוכנים – למי צריך לפנות?
ישנם מקרים רבים אשר בהם מבנים מסוימים הופכים למסוכנים והם מוגדרים ככאלה. מבנה המוגדר כמבנה מסוכן...
קרא עוד »
נוב 24, 2019
איפה כדאי להשקיע כסף?
לאור העובדה שהחסכונות בבנק אינם מניבים ריביות וערכו של הכסף נותר ללא כל שינוי, ההמלצה היא לפנות...
קרא עוד »
נוב 09, 2021