החזרי מס לעולה חדש

החזרי מס לעולה חדש

החזרי מס לעולה חדש

עולים חדשים רבים זכאים לכל מיני הטבות מהמדינה, ביניהן גם החזרי מס לאחר בדיקת זכאות להחזר מס. מן הסתם, לא קל להיות עולה חדש, ממתינות להם התמודדויות רבות ובירוקרטיה מתישה. למעט זאת, לא חסרים קשיים במיוחד בתחום ההתאקלמות. לכן, מדינת ישראל החליטה לפעול לטובת העולים החדשים בכל הקשור להטבות שונות.

החזרי מס לעולה חדש

עולה חדש זכאי לקבל 3 נקודות זיכוי מידי חודש, זאת לאחר שהוא מתגורר בארץ יותר משמונה עשר חודשים לאחר שעלה. בנוסף, החזרי מס לעולה חדש קובעים כי לאחר שתמו 18 חודשים, הוא יקבל עוד 2 נקודות זיכוי במהלך שנה.

אם תחשבו זאת תמצאו כי עולים חדשים זכאים להטבות מס לאורך לא פחות משלוש שנים, וזה לא מעט!

מתי מקבלים זכאות?

את הזכאות מקבלים מיד לאחר שמונפקת תעודת עולה חדש, זכאות שאינה מותנית בעבודה. בנוסף, עולים חדשים המשרתים בצבא, או שהיו תלמידים באיזשהו מוסד לימודים מעבר לשנות הלימודים בתיכון, גם אלה ימשיכו לקבל את כלל ההטבות לאחר ש42 חודשים חלפו. המקסימום – 42 חודשים.

עולים חדשים ומס רכישה

המדינה מציעה עוד לא מעט הטבות לעולים חדשים. למשל – או הנחה או קבלת החזר מס בגין הרכישה. ניתן לקבל זאת פעם בודדת עבור דירה וגם  עבור פתיחת עסק. כאשר רק אדם אחד רכש את הדירה, כלומר הוא יתגורר בה לבדו, שיעור גובה המס יהיה נמוך יותר.

סיוע לקבלת החזרי מס

את כל החישובים הללו, שהם די ויותר מורכבים במיוחד כאשר מדובר בשפה זרה, מומלץ להפנות לחברת פיננסים מובילה.

רק הם יוכלו לסייע לעולים חדשים לקבל את מה שמגיע להם. יש למלא טפסים במדויק, לשלוח מסמכים, ולהכיר את עולם הפיננסים. בהחלט כדאי, הסיכויים להחזרי מס הם אופטימליים.

 

לעוד מידע, בקרו באתר https://www.taxfinance.co.il/