הכותל המערבי בשידור חי – מה אפשר לראות בהן?

הכותל המערבי בשידור חי

אין ספק בכלל שאחד המקומות החשובים והפופולאריים ביותר עבור כל יהודי בעולם ולא רק יהודים, הוא הכותל המערבי. כמעט כל יהודי שחי בארץ הגיע אליו לפחות פעם אחת בחייו, כמעט כל יהודי שמגיע לביקור בישראל, נוסע אל הכותל המערבי, זה נכון אגב גם עבור לא מעט תיירים נוצריים ואחרים. יש מי שעושה את זה מסיבות אמונתיות ויש מי שעושה את זה מסיבות היסטוריות, תרבותיות ועוד.

אך מה עושים אלה שלא יכולים להגיע לכותל בפועל, בין אם זה בגלל שהם לא מתגוררים בישראל, ובין אם זה מסיבות אחרות, סיבות בריאותיות או כל סיבה אחרת? כיום אפשר לצפות בנעשה בכותל המערבי באמצעות מצלמות אינטרנט אשר מעבירות את מה שמתרחש במקום אונליין, 24 שעות.

הרעיון של מצלמות אלו הוא מאוד פשוט, נניח ואתם חיים בניו יורק ויש בר מצווה של קרוב משפחה בכותל, אתם יכולים לשבת מול המחשב ולצפות במה שנעשה במקום בשעת האירוע. אומנם אתם לא תשתתפו בו וסביר להניח שלא תרגישו את ההתרגשות שחווים אלה שכן נמצאים במקום, אך כן תוכלו להרגיש חלק ממנו, אפילו אם אתם נמצאים אלפי קילומטרים משם, במדינה אחרת, בזמן מקומי שונה ובמזג אוויר אחר בתכלית.

מצלמות שמשדרות את הכותל המערבי בשידור חי, מאפשרות לכל אחד שיש לו חיבור לאינטרנט, בין אם זה במחשב, טאבלט, או סלולר, לצפות במה שקורה שם. חשוב לומר על כך מספר דברים, ראשית, זה לא מבטיח בהכרח שהצילום יהיה באיכות גבוהה, בוודאי לא גבוהה כמו תמונות מקור, אך מדובר בשידור שניתן לצפות בו וליהנות ממנו. כמו כן, בשביל ליהנות משידור ברמה גבוהה, רצוי מאוד להחזיק בבית אינטרנט מהיר כך השידור יזרום בצורה טובה.

לפני סיום, הרעיון של שידור ישיר מהכותל המערבי נועד לחבר כל יהודי ולמעשה כל אחד בעולם אל המקום. כל אחד יכול להרגיש שייך, יכול להרגיש חלק ממה שקורה באזור אשר מכונה "בית הכנסת הפתוח הגדול בעולם", כל מה שעליכם לעשות זה לפתוח את האתר ולגלות מה קורה במקום.

 

Uncategorized בריאות דיור מוגן ובתי אבות ירושה צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 בעיות רפואיות שלא ידעתם שאפשר לפתור עם מדרסים
המדרסים נועדו לשפר את היציבה של הגוף באמצעות תמיכה במנח כף הרגל, אך יש עוד מספר בעיות רפואיות...
קרא עוד »
אפר 04, 2018
סוללה לדייסון V6 – סוללה מקורית במחיר מעולה!
Dyson V6 הוא שואב אבק אלחוטי המופעל באמצעות סוללת ליתיום-יון. חיי הסוללה של ה-V6 נעים בין 20 ל-40 דקות, בהתאם...
קרא עוד »
דצמ 14, 2022
בית אבות לתשושי גוף – מה הוא מספק?
ככל שאנשים מזדקנים, הם עשויים לחוות שינויים פיזיים ונפשיים שונים שיכולים להוביל לתשישות הגוף. מדריך...
קרא עוד »
יונ 26, 2023