מה היתרונות של השגחה פרטית לאחר ניתוח?

אלי מילר

ניתוח אינו תהליך פשוט כלל. מדובר בטיפול פולשני שמצריך תקופת החלמה מסוימת, כאשר בחלק מהזמן מדובר על אשפוז בבית חולים. אשפוז בבית חולים אינה חוויה גדולה בלשון המעטה, ובמיוחד אחרי ניתוח, כשהגוף כואב ולעיתים יש צורך בעזרה בביצוע פעולות בסיסיות.

חשוב מאוד שלכל מאושפז יהיה מלווה שיהיה אתו במהלך האשפוז, אך לא תמיד יכולים בני משפחתו של המנותח להיות אתו במשך 24 שעות ביממה בבית החולים. מזדהים עם הסיטואציה? בדיוק עבורכם קיים השירות של השגחה פרטית אחרי ניתוח.

השגחה צמודה מבטיחה קבלת שירות הולם

שרותי הרפואה בבתי החולים סובלים ממחסור בכוח אדם, ולעיתים נוצר מצב בו ישנם מאושפזים שצריכים סיוע מהצוות, אך אין מי שיטפל בהם. השגחה צמודה של מטפל מחברת סיעוד אלי מילר, יכולה למנוע מצב בו בן משפחתכם יהיה חסר אונים כאשר אינכם על ידו ולוודא, כי בכל מצב בו הוא זקוק לעזרה יהיה מי שיעניק לו אותה.

ליווי צמוד למניעת חבלות עצמיות

לאחר ניתוח יכול להיות מצב בו המנותח אינו יכול לבצע פעולות בסיסיות, אך בהיעדר מלווה צמוד הוא עלול לנסות לעשות זאת בעצמו. מהלך כזה עלול לגרום למנותח לחבלות שונות כמו נפילות וכדומה, ולכן כל כך חשוב לדאוג שיהיה לו מלווה צמוד על כל צורך שלא יתעורר.

השגחה פרטית אחרי ניתוח = הרוגע של המשפחה

היתרון הגדול ביותר בשכירת שרותי השגחה לאחר ניתוח הוא הרוגע של המשפחה. לאחר שעות ארוכות בהן עמדו מחוץ לחדר הניתוח, הם יכולים לחזור הביתה ולנוח, לשחרר קצת מכל הדאגות והלחצים, ולהיות רגועים שהיקר להם נמצא תחת השגחה מסורה וצמודה והוא מקבל את הטיפול הטוב ביותר שיכול להיות.