איפה כדאי להשקיע כסף?

איפה כדאי להשקיע כסף?

לאור העובדה שהחסכונות בבנק אינם מניבים ריביות וערכו של הכסף נותר ללא כל שינוי, ההמלצה היא לפנות לאפיקים אחרים לביצוע השקעות מניבות.

השקעה בקרנות 

איפה כדאי להשקיע כסף? הקרנות השונות בשוק ההון הופכות להיות דומיננטיות. הן מושקעות במיזמים שונים כמו חברות סטארט אפ אשר פועלות בדרך כלל ברבדים טכנולוגיים. אם על פי התוכנית העסקית של החברה, קיים סיכוי משמעותי שהיא תבצע פריצת דרך בישראל או בעולם, ההשקעה בקרנות הללו של חברות ההזנק השונות, היא כדאית ביותר.

אופציה נוספת איפה להשקיע כסף היא להשקיע בקרנות ריט אשר רוכשות כמות גדולה של דירות. הסיבה העיקרית היא כדי להשכיר את הדירות הללו לטווח הארוך. משפחות שישכרו את הדירות ייהנו מיציבות כיוון שבעל הנכס הוא לא אדם פרטי ולכן הסיכויים של שינויי העלויות והבקשה של עזיבת הדירה לאור הרצון למכור אותה, כמעט לא יקרו. 

רכישה של נדל"ן 

עוד אופציה איפה כדאי להשקיע כסף היא רכישה של נדל"ן בישראל, זוהי השקעה מאד כדאית כיוון שלאורכן של כל השנים האחרונות עלה באופן משמעותי הערך של כל נכס בכל רחבי הארץ. העליות הגדולות הן באזור המרכז, אך גם בפריפריה התנודתיות היא משמעותית.

לכן אפשר לרכוש נכס ולמכור אותו לאחר כמה שנים. גם אם יש לשלם מס שבח או היטל השבחה, עדיין נותר רווח נאה למשקיע. 

אפשר לרכוש גם נדל"ן באחת המדינות המבטיחות מעבר לים. יש לבדוק כל פרויקט לגופו אך אם לאחר בדיקה מעמיקה זו עסקה טובה, כדאי לרכוש אותו. לאחר מכן מתחברים עם חברת ניהול שדואגת לכל נושא ההשכרה והתחזוקה ובעל הנכס נהנה מההכנסה הפאסיבית שהוא מקבל לאורך השנה עבור 11 חודשי שכירות. החודש הנוסף הוא לחברת הניהול.

Uncategorized בריאות דיור מוגן ובתי אבות ירושה צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רוצים לפלפל את חיי הנישואין?
אם אתם רוצים לשבור את השגרה וליהנות מקצת זמן של פרטיות עם האישה בסביבה אחרת, אז דעו לכם שאתם לא חייבים...
קרא עוד »
פבר 21, 2019
האם ניתן לעשות שאיבת שומן רק ברגליים?
בכל הנוגע לשאיבת שומן - כולם כבר מכירים את השיטה שהפכה לפופולרית בקרב אנשים שרוצים לחטב ולעצב את הגוף....
קרא עוד »
יונ 24, 2022
איך לבחור חברת איטום לגג שלנו
המכשול הגדול ביותר שעומד בפני בעלי בתים כשמבקשים לתקן או להחליף את הגג שלהם הוא לבחור חברה לתיקון...
קרא עוד »
ינו 31, 2020