קייטרינג לאירועים בחורף – איך הוא שונה מקייטרינג לאירועי קיץ?

גם אם אנשים מעדיפים להתחתן בקיץ, מה שבכלל לא בטוח אחרי שתי שנות קורונה, אבל גם אם כן, עדיין יש אירועים שלא יכולים להתעכב עד הקיץ וצריכים להתקיים במועדם גם אם הוא בחורף. בין אם מדובר באירוע משמח כמו הולדת ילד או פדיון הבן ובין אם חלילה ימי אבלות וכדומה, כך או כך לאכול צריך לא? – אז בדקנו במה שונה  קייטרינג אירועים בחורף מזה שעושים בקיץ.

 

חם בפה חם בלב

בחורף כשקר לנו כל מה שאנו רוצים זה להחזיר לגוף שלנו את הטמפרטורה שתעשה לנו נעים לשהות בתוך העור שלנו. אז נכון שאפשר להתכרבל (כמה זה כבר קורה כשצריך ללכת לעבודה כל יום), ואפשר לעשות פעילות גופנית (נו די באמת) ואפשר לאכול, הרי כבר אמרנו שלאכול צריך. 

מה שאנחנו הכי לא רוצים זה לצאת מהבית לעוד אירוע עם שערות סומרות ושיניים נוקשות אחרי יום עבודה. אז תארו לעצמכם כמה מנחם זה יכול להיות אם היינו יודעים שהקייטרינג שהזמינו המארחים הוא מעולה ומותאם בדיוק לחורף, בין אם מדובר על קייטרינג לבר מצווה או קייטרינג לחתונה, כי כשחם בפה אז חם בלב.

 

פחמימות יקרות

בחורף כאשר יש פחות שמש עולה רמת המלטונין – חומר דמוי הורמון המצוי בגופנו וכשזה קורה, יורדת רמת הסרטונין בגופנו מה שמוביל לעליה בצורך בפחממות שגם משביעות וגם משפרות את ההרגשה.   

מסיבה זו קייטרינג חורפי יהיה מאופיין במזונות פחממיים יותר, תבשילים שעשו הסבה לגורמה, לחמים ומרקים. גם הסלטים המועדפים יהיו ירוקים וסלטי שורש מקושטים ומגוונים לצד קיטניות ששודרגו.   

 

קינוחים

קינוחים שמתאימים לקייטרינג חורפי יהיו עוגות שמוגשות חמות, מאפים לצד שתיה חמה ופירות העונה שישתלבו במאפים השונים או יוגשו בנפרד.

למידע על הזמנות קייטרינג עבור אירועי חברה, ניתן למצוא פרטים בנושא הרמת כוסית באתר קאנאפס.