אופיס 365 יוצר מהפכה במקום העבודה

אופיס 365

העולם דינמי, הטכנולוגיה כל הזמן מתקדמת ועסקים צריכים לחשוב על יעילות וחדשנות. החבילה העוצמתית של אופיס 365 מביאה כלים פרודוקטיביים מבוססי ענן ולמעשה שינתה את אופן הפעולה של העסקים. החבילה זמינה לכל ומאפשרת לעסקים קטנים, בינוניים וחברות גדולות לפעול בצורה פרודוקטיבית.

התוכנות של מייקרוסופט מוכרות לכולם והיום הן מגיעות בחבילה גמישה בענן. במקום להחזיק את התוכנות במחשב ולעבוד על כל אחת ממקום אחד אפשר לעבוד על פרויקטים מכל מחשב ובכל מקום בעולם. הענן של מייקרוסופט שינה את כללי המשחק והיום אפשר לראות יותר חברות, ארגונים, עמותות ועסקים מעדיפים את הפתרון הנוכחי.

עידן של חדשנות ופרודוקטיביות

אופיס 365 מייצגת התפתחות משמעותית ממה שכולנו מכירים כחבילת אופיס המסורתית. החבילה החדשה של החברה כוללת את היישומים המוכרים לכולם אך עם יכולות גישה בענן. מדובר על יכולת לשתף פעולה בזמן אמת, לסנכרן את הנתונים, לגשת אליהם מכל מקום ובכל מכשיר. הגישה לענן מבטיחה למשתמשים שבכל רגע נתון תהיה להם הגרסה המעודכנת ביותר של האפליקציה והיא חוסכת את הצורך להוריד עדכונים באופן שוטף.

הכלים הנוכחיים כוללים לא רק את התוכנות המוכרות אלא גם סביבה תומכת עבודה ושיתופי פעולה. בתוכנות השונות אפשר למצוא כלי צ׳אטים, אפשרות לקיום שיחות ועידה, מערכת שיתוף קבצים ועוד. הפלטפורמה מציעה למעשה פתרונות לאחסון וניהול מסמכים משותפים למען עבודת צוות פשוטה ויעילה. העובדים השונים יכולים לבצע שינויים, לעקוב אחריהם וכל זאת ללא מאמץ, בכל מקום ובכל שעה.

אבטחה מעל הכול

בנוף הדיגיטלי של היום דבר אחד ברור לכולם, אבטחה חייבת להיות בראש סדר העדיפויות וזאת כדי להצליח לנהל פרויקט במשותף ולשמור על מידע הלקוחות. גם כאן אופיס 365 נותנים פתרונות מתקדמים עם מערכת הצפנת נתונים חזקה, יכולת לזהות איומים וניהול זהויות וגישה.

תקני האבטחה תואמים את התקנים הגלובליים המחמירים ביותר ואת הרגולציה בארצות השונות. הדבר מאפשר לכל עסק וחברה לעבוד בצורה רציפה במינימום דאגות. באתר של https://www.ccc.co.il/ אפשר למצוא פתרונות מתקדמים לכל עסק וחברה ולקבל חבילת תמיכה לכל שירות.

Uncategorized בריאות דיור מוגן ובתי אבות ירושה צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גן אירועים בשרון – האחד המומלץ ע"י ההמון
חוכמת ההמונים אנחנו קוראים לזה, בשביל לדעת מה רצוי לנו לעשות ולבחור, אנחנו שואלים ברשתות חברתיות את...
קרא עוד »
אוג 25, 2017
יתרונות וחסרונות של מבער סולר
עולם התעשייה דורש במקרים רבים את השימוש בחום לצורך ביצוע תהליכים שונים. כך לדוגמא, אנו מוצאים את...
קרא עוד »
אפר 25, 2017
חברה לפינוי בית –כיצד בוחרים?
זקוקים לשירותי פינוי תכולה מביתכם לכל מטרה? מחפשים אחר חברת פינוי דירה העוסקת ומתמחה בתחום? הגעתם...
קרא עוד »
יונ 04, 2017