דיור מוגן בבית

הרבה אזרחים קשישים מגיעים לגיל שבו הם זקוקים לסיוע ותמיכה של שירותים מקצועיים בתוך הסביבה שלהם, אחרת הם עלולים להיות נטל על משפחתם או שהם מועברים לסביבה שלא היו רוצים אליה. אם הגעתם לגיל השלישי ואתם רוצים להישאר בסביבה המוכרת שלכם, יש פתרון. עם דיור מוגן בבית תוכלו לקבל מגוון שירותים מבלי לעזוב את הבית. תוכלו להמשיך להתגורר בסביבתכם מבלי הלחץ הנפשי של מעבר דירה בגילכם.

אילו שירותים יסופקו לכם בדיוק מוגן בבית

עם שירותי דיור מוגן בבית תוכלו ליהנות משירותים של תחזוקה הכוללים טיפול בתקלות שונות בבית, בין אם זו נורה שצריך להחליף, צביעת קיר, תקלה בטלוויזיה, בטלפון, במזגן או בכל מכשיר אחר. כמוכן, יסופקו לכם שירותי ניקיון שיסייעו לכם בשטיפת הבית, ידאגו לכם לשירותי כביסה וקיפול, יבשלו עבורכם ועוד. בנוסף, תוכלו לקבל ביקורים תקופתיים של צוות רפואי כדי לחסוך לעצמכם את ההגעה למרפאה. יתרון נהדר נוסף לדיור המוגן הבייתי הוא חיבור למוקד חירום רפואי בעת הצורך, כך שאם חלילה משהו קורה יש למי לפנות ישירות.

עלויות

דיור מוגן בבית מותנה בהוצאות חודשיות גבוהות ולכן יש חשיבות למקורות הכנסה קבועים כמו הכנסות מפנסיה, דמי שכירות וכו' כדי להצליח לממן את העלויות. פתרון פיננסי נוסף למימון העלויות הגבוהות של דיור מוגן נקרא ירושה עצמית שהינה מכירת הבית שלכם וקבלת השווי הראוי עבורו בעודכם נשארים לגור בו כל ימיי חייכם.

מדוע דיור מוגן בבית חיוני לאזרח הוותיק

דיור מוגן הוא פתרון נהדר למרבית האזרחים הוותיקים שלא רוצים לעזוב את סביבתם הטבעית. קיימות מגוון חברות שמספקות שירותים אלו. עם דיור מוגן בבית תוכלו להמשיך ליהנות מאיכות חיים ללא כל חשש שגילכם יהיה אתגר עבורכם, וכל זה ללא מעבר דירה. 

Uncategorized בריאות דיור מוגן ובתי אבות ירושה צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה בכלל דוגווקר/דוגיסיטר ואיך זה עובד?
[caption id="attachment_256" align="alignleft" width="272"] דוגוולקר יכול לעזור לכם ולטייל עם הכלב במקומכם[/caption] אין ספק כי כלב...
קרא עוד »
פבר 05, 2017
אילו יתרונות יש למדפסות UV?
מדפסות UV, הידועות גם כמדפסות אולטרה סגול, חוללו מהפכה בעולם ההדפסה עם היכולות והיתרונות הייחודיים...
קרא עוד »
אוג 12, 2023
שדרוג מטבח קיים – תכנון נכון חוסך המון
במהלך הזמן, אופי השימוש שלנו במטבח הביתי משתנה. בין אם זה בגלל שהמשפחה גדלה, בין אם זה בגלל אלמנטים...
קרא עוד »
נוב 12, 2018