שעונים לגברים – איך תבחרי שעון לגבר שלך

שעוני יוקרה

בן זוגך חוגג בקרוב יום הולדת, וכבר יותר מחצי שנה את מתכננת להעניק לו סוף סוף את השעון המושלם שיתאים לפרק ידו. שעונים לגברים הם הרבה יותר מאקססוריז פרקטי שמציג את השעה, אלא מדובר על אביזר אופנתי ומרשים שיכול לשדרג בקלות את הלוק החיצוני של הגבר שלך. כיוון שקיימים שלל סוגים ודגמים של שעונים לגברים, כדאי שתדעי כיצד לבחור את השעון שיתאים לו במיוחד. ריכזנו במאמר הנוכחי כמה פרמטרים שיסייעו לך בבחירה הנכונה.

הזמינו שעוני כסף לגברים >>>

בדקי מה הקוטר של השעון

לכל שעון יד יש קוטר שונה, כך שניתן להתאים לכל אחד את השעון המתאים ביותר שיחמיא ליד העונדת אותו. במקרה של שעון לגבר, צריך לדעת להתאים את קוטר השעון להיקף וגודל היד כך שיהיו פרופורציונליים אחד לשני. לכן אם לגבר שלך יש כף יד וזרוע גדולה, מומלץ שתבחרי עבורו שעון בעל קוטר גדול – וכך גם להיפך, לגבר עם יד קטנה יתאים שעון בקוטר קטן יחסית.

אם אינך בטוחה בהיקף הגודל של היד של בן זוגך, תוכלי להביא לחנות את אחד מהשעונים שיש לו או אפילו תמונה שלו הממחישה את גודל היד, ולהתייעץ בנוגע לשעון המתאים עם המוכרים בחנות.

שעון קלאסי או שעון משוכלל?

לאחר שהחלטת על קוטר השעון המתאים, הגיע הזמן להחליט איזה סוג שעון הגבר שלך ישמח לקבל. ישנם סוגים רבים של שעונים, החל משעונים יוקרתיים ומרשימים, שעונים קלאסיים, אלגנטיים וגם כאלו מתקדמים ומשוכללים עם פונקציות דיגיטליות ממש כמו של טלפונים חכמים.

הבחירה בסוג השעון המתאים עבורו צריכה להיות על פי סגנון החיים/היומיום שלו, כך שאם הוא איש עסקים או עובד בתפקיד ייצוגי/ניהולי – השעון שיתאים לו יהיה שעון קלאסי ואלגנטי, ואילו לגבר שעובד בשטח או נמצא בנסיעות יתאים דווקא שעון משוכלל ופרקטי.